Wpis z mikrobloga

#medycyna #polecam #lekarz #krakow
mam do Was poważną prośbę bo niestety muszę pozbawić się mądrości a dokładnie usunąć mój atawizm zwany zębami "ósemkami" i poszukuje bardzo dobrego chirurga szczękowego. Czy możecie polecić kogoś kto robi to na NFZ, nie ma strasznie dużej kolejki i nie uszkodzi mi czegoś na całe życie.

Niestety kilku moich znajomych ma bardzo złe doświadczenia z chirurgami szczękowymi i wolę iść w sprawdzone miejsce.
Co należy przygotować aby zabieg przyśpieszyć i jakie badania lub jakie dokumenty zabrać na pierwszą wizytę?
  • 6
@bisu: na Złotej Jesieni :) musisz mieć skierowanie od stomatologa. Przyjdziesz, odczekasz swoje w kolejce i w 1 dzien ekstrakcja załatwiona. Bardzo ich polecam. Usuwalam tam wszystkie ósemki, dwie zatrzymane. Miej zdjęcie RTG.
@bisu: Jestem tydzień po wyrwaniu 8 której też nikt nie chciał się podjąć. Ja byłem w poradni przyszpitalnej w szpitalu klinicznym w Rzeszowie i z całego serca mogę polecić. U mnie sam zabiegł trwał 1,5h i do najprzyjemniejszych zarówno dla mnie jak i lekarza to nie należał. Na minus to najpierw trzeba pojawić się na konsultacji i dopiero wtedy wyznaczają termin, a trwa to wszystko kilka miesięcy ze względu na kolejki.