Wpis z mikrobloga

Na Onecie pojawił się artykuł o przyznaniu Nobli w dziedzinie medycyny i komentarze pod nim to oczywiście #!$%@? comedy gold! xD
Oto kilka przykładów:
"CAŁA TA ORGANIZACJA NAGRODY NOBLA TO ŻYDOWSKA MASONERIA TO OBŁUDA I ŻENADA !!!!!!"

"W AMERYCE NIE MA MATUR, A TU PROSZĘ NAJWIĘCEJ NOBLISTÓW. DLACZEGO DZIECI W POLSCE CHODZĄ DO SZKOŁY NA GODZINĘ SIÓDMĄ I ÓSMĄ CO Z ZEGAREM BIOLOGICZNYM TAK MAŁYCH DZIECI."

"Mam prawie 50 lat i jestem magistrem filozofii. Noszę gazety na emigracji żeby żyć. Alimentów na dzieci nie płacę bo mnie nie stać! Na budowę czy na taśmę jestem już za stary. Czego ja nie dostał Nobla? Też bym sobie leżał cygarko buchal saczyl whiskacza i powtarzał że w życiu naprawdę nie jest źle. A ja do pośredniaka chodzę języka się uczę i gazetki noszę. To mi Polska zafundowala na stare lata - Emigrację i stanowisko Nosikarton do emerytury. Chociaż w Euro ją dostanę tyle mojego!"

"Nobla medycznego to powinien dostać Książe minister zdrowotny Radziwiłł za to że pod jego rządami jeszcze coś działa i jeszcze do końca nie zdechło ..."

"Od kiedy Bolek Szwendała dostał Njoblja, ta nagroda straciła sens!"

"Myślałem że Jarosław " karakan " Kaczyński dostanie Nobla za ustawienie się w tylnym fotelu i rządzenie krajem. Prawdziwy patriota i bohater!"

"Czy pokojową nagrodę Nobla dostanie w tym roku św. Lech Smoleńsk ?"

"To co oni wyjasnili i tak niczego nie wyjasnia (fenomenu zycia na Ziemi). Ja jako prosty Heniek z warzywniaka jestem w stanie obalic teorie globalnego ocieplenia. Prosty przyklad jako argument przeciw teorii: szacowne grono naukowcow z komitetow noblowskich w Sztokholmie i Oslo raczy zapominac (nie za darmo oczywiscie!), ze cala Skandynawia powstala na skutek stopienia sie lodowca skandynawskiego, poniewaz wtedy wypietrzyl sie odciazony od lodu Polwysep Skandynawski i powstaly nowe panstwa takie, jak Szwecja, Norwegia, Finlandia i Dania. Stopienie lodowca spowodowalo wiec powstanie nowego ladu a nie zalanie go a male wysepki zalewane na jakims wygwizdowiu na Pacyfiku sie nie licza w porownaniu z obszarem pieciokrotnie wiekszym od Polski!"

"szybka pozyczka bez zaświadczen do 20.000zł tu [jakiś #!$%@? link]" XDDD

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nobel-2017-medycyna-i-fizjologia-przyznano-nagrode/326y1df
#heheszki #rakcontent #onet #bekazkomentarzynaonecie #nagrodanobla
  • 3
  • Odpowiedz
nie dość że czytasz komentarze na Onecie to jeszcze je rozpowszechniasz.


@Jebwleb: Są tak głupie i ich czytanie sprawia mi taką radość, że chciałbym by inni też mogli sobie z nich pocisnąć bekę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stooleyqa: ej, ale z tym chodzeniem do szkoły/pracy na 7/8 to jest #!$%@? barbarzyństwo. Dobrze, ze mój młody 4 na 5 dni ma na 8:55 to sobie na spokojnie, wyspany wstaje o 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz