Wpis z mikrobloga

@emasele: Przecież Staruch w tamtej sprawie był niewinny. Spędził kilka miesięcy w areszcie, podczas gdy policja (poza wątpliwymi zeznaniami świadka koronnego, które nie znajdywały żadnego pokrycia w rzeczywistości i były sprzeczne z zeznaniami wszystkich innych świadków) nie miała żadnych dowodów na jego winę, o czym materiał przygotowali nawet dwaj dziennikarze śledczy ówczesnego "Wprost".
jakieś konkretne przykłady?

i jak ma się to do rzeczy?


@Whizkazzz:

ja cię proszę nie rżnij głupa na tym sektorze! Przez lata mniej lub bardziej otwarcie popierali bandycką działalność kiboli, jak np tutaj. O poręczeniu za Starucha nie wspomnę.

Nie mam zamiaru ci wyszukiwać róznych wypowiedzi, twettów ludzi z obozu pisowskiego tylko dlatego że jesteś prawackim ignorantem.
@DJtomex:

w tym samym artykule jest napisane, że kibice wygwizdywali Andrzeja Dudę, rozumiem, że za tym również stał PiS?

Nie mam zamiaru ci wyszukiwać róznych wypowiedzi, twettów ludzi z obozu pisowskiego tylko dlatego że jesteś prawackim ignorantem


Ok, rozumiem, że mam uwierzyć Ci na słowo. Uważam też, że nie zasługuję na miano ignoranta, gdyż tylko zadałem pytanie - na które nie raczyłeś w pełni odpowiedzieć.
w tym samym artykule jest napisane, że kibice wygwizdywali Andrzeja Dudę, rozumiem, że za tym również stał PiS?


@Whizkazzz: Wygwizdały tzw. pikniki, a kumaci potem wywiesili transparent nawiazujacy do tej sytuacji z groźbami wobec Wyborczej i bodaj TVN. Przedstawiciele grup kibicowskich specjalnie dla pisowskich mediów zaprzeczyli, że z ich strony były gwizdy na Dude.

Sam poczytaj -
http://niezalezna.pl/80121-kibice-legii-odpowiadaja-manipulatorom-ten-transparent-rozwiewa-watpliwosci
@DJtomex: Czyli uważasz, że trzymania 3 lata kolesia opierając to tylko na słowach świadka koronnego i którego słowa przez trzy lata nie udało się udowodnić to było spoko? Albo aresztowanie 500 kibiców kiedy teraz wszyscy zostali uniewinienni.
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego, po prostu w #!$%@?ńki sposób próbujesz obenymi wydarzeniami usprawiedliwić tamte prześladowania.
Gardzę.