Wpis z mikrobloga

@PiesLat2230: Jak już tak się chcesz szykować to bierz z dodatkiem. Nie ma co czekać na update, bo niecały tydzień temu wyszedł patch 2.4 i jeszcze możesz się załapać na odkrywanie nowych rzeczy związanych z Thargoidami.
Co do joysticków to się nie wypowiem, gdyż preferuję mysz + klawiatura.
@PiesLat2230: Niektórzy uważają, że nie da się. Ja tam bez problemowo cisnę, a myszą mam większą precyzję przy strzelaniu niż w przypadku joysticka. Kumpel ma joystick i pożyczyłem od niego na parę dni, ale nie mogłem się przestawić.
@Kowal04: Ja już sobie wyobrażam co by było jakbym w tą grę grał XD
Siedzenie z kimś na teamspeaku, rozmawianie o tematach filozoficznych i skakanie w nadprzestrzeń, kilkadziesiąt tysięcy lat świetlnych od Colonia
@PiesLat2230: Najlepiej Netflix & Elite ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam właśnie lecę w kierunku Formidine Rift, ale sobie pluję w brodę, bo jak byłem 3 miesiące temu w Plejadach to nic się nie działo zbytnio. Ale trudno, nie chce mi się już cofać jak tyle przeleciałem.
@PiesLat2230: ręcznie

HOTAS od thrustmastera 16000m jest spoko, mam

x52 to już leciwa konstrukcja, milion opinii w necie, połowa za a połowa przeciw - ja bym nie ruszał

16000m podłączasz i grasz, a x52/55/56/pr0 może być tak, że a tu trzeba coś poprawić a tu nie, a tamto też

Saitek został kupiony przez kogitecha, ale logitech jeszcze nic swojego nie wypuścił; według mnie warto poczekać jak ci się nie śpieszy. Można
@PiesLat2230: ta gra jest fascynująca i przerażająca.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do kontrolerów - ja latam na dwóch T16000M. Jeden w charakterze drążka sterowniczego, a drugi służy za przepustnicę i inne rzeczy.
Nie ma co czekać na update, bo niecały tydzień temu wyszedł patch 2.4 i


@Kowal04: @PiesLat2230: To ostatni patch z tego sezonu, więc teoretycznie można czekać na sezon trzeci, który pewnie będzie dawał dostęp do wszystkiego. Inna sprawa, że diabli wiedzą ile im to zajmie, skoro trzy lata po premierze w grze nie ma tego co miało być od początku i nie zapowiada się by było za następne trzy lata.
@PiesLat2230 ja latam na saitek x52 pro i jak dla mnie największą zaletą tego zestawu jest duża ilość przycisków i konfiguracji. Jest poradnik na YT gdzie koleś udostępnia gotowe pliki konfiguracyjne do elite i profile edytora z saiteku oraz omawia wszystkie funkcje. Każdy przycisk na x52 może mieć 6 różnych funkcji tak więc da się obejść bez klawiatury co np w VR dużo daje.