Wpis z mikrobloga

Ja p------e. Nie wiedziałem, że na wypoku tylu intelektualnych kalafiorów znajdę. Ludzie, którzy piszą, że takie reakcje policji hiszpańskiej są normalne i w sumie to nie ma się czym przejmować xD. K---a, serio? Policja łapie za włosy kobiety i wypycha na schody, n--------a pałami po nogach ludzi, którzy stoją z PODNIESIONYMI RĘKAMI I ŚPIEWAJĄ. Rusza szarżą na ludzi stojących spokojnie na ulicy bijąc odwróconych po plecach. To są normalne techniki pacyfikacji? Niektórzy zapomnieli jak było w Polsce za czasów ZOMO, albo też im do tego tęskno.
#4konserwy #neuropa #hiszpania #katalonia
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hrotan: a teraz sobie wyobraźmy taką sytuację na którejś miesięcznicy smoleńskiej w Polsce, przecież dokładnie te same osoby by wścieklizny dostały, a ze wszystkich członków i innych organów UE płynęły by głosy potępienia i straszenia bogowie wiedzą czym
  • Odpowiedz
@Hrotan: Nie wiesz jak działa hiszpańska policja. Reagowali tak w innych sprawach. To kwestia Hiszpanów czy się na to godzą. Ale nie można tego łączyć z próbą odłączenia Katalonii.
  • Odpowiedz
@Hrotan: strasznie sie odbije czkawką to referendum. Zamiast im dac zaglosowac a potem stwierdzic
"Sluchajcie,szanujemy waszą wole ale to jest niekonstytucyjne. Poznalismy wasz poglad na sprawe,porozmawiajmy co was tak boli w obecnej sytuacji" to wzieli i n----------ą w ludzi i robią naloty na drukarnie,dno
  • Odpowiedz
ni dostawali białej gorączki jak tego gościa Frasyniuka policja delikatnie złapała za 4 kończyny i przeniosła 50 metrów dalej xD


@Hrotan: @TenebrosuS:
Przecież te rzeczy pisze mopo, pisowczyk z konserw. Znowu walczycie ze swoimi urojeniami.
  • Odpowiedz
K---a, serio? Policja łapie za włosy kobiety i wypycha na schody, n--------a pałami po nogach ludzi, którzy stoją z PODNIESIONYMI RĘKAMI I ŚPIEWAJĄ. Rusza szarżą na ludzi stojących spokojnie na ulicy bijąc odwróconych po plecach. To są normalne techniki pacyfikacji? Niektórzy zapomnieli jak było w Polsce za czasów ZOMO


@Hrotan: neuropa w pigułce
  • Odpowiedz
@Hrotan: Wejdź sobie pod tagi kibole czy coś tam często pojawia się mem o strzeleniu do kibiców, będzie wykop o brutalności policji wejdź zobacz ile wpisów będzie, hurr durr seba pewnie za darmo nie dostał, niech policja szczela blabla. Na wykopie mentalna bolszewia ma się dobrze.
  • Odpowiedz
C--j mnie obchodzi jak działa hiszpańska policja - Europa w ciężkich czasach nie powinna być rozdrabniana, bo będzie dalej marginalizowana. W celu przywrócenia porządku mogą nawet z broni palnej strzelać i mnie to nie rusza.
  • Odpowiedz
@Hrotan: zastanów sie chwile dla kogo jest policja, kto ja tam wysłał i w jakim celu. Czy w interesie Madrytu jest przeprowadzenie demokratycznego referendum czy może zachowanie wpływów w regionie odpowiedzialnym za 20% PKB?
  • Odpowiedz
  • 1
@Hrotan: strasznie sie odbije czkawką to referendum. Zamiast im dac zaglosowac a potem stwierdzic

"Sluchajcie,szanujemy waszą wole ale to jest niekonstytucyjne. Poznalismy wasz poglad na sprawe,porozmawiajmy co was tak boli w obecnej sytuacji" to wzieli i n----------ą w ludzi i robią naloty na drukarnie,dno
@Lord6Infamous Nie wiem czy to prawda. Ale ktoś pisał, że według prawa unijnego czy tam międzynarodowego wyniki nawet nielegalnego referendum mogą być podstawą do samostanowienia
  • Odpowiedz
@Variv: To i tak nie wyjaśnia reakcji Rządu Centralnego. O referendum było wiadomo już wcześniej, tak samo jak o tym, że ruch separatystyczny rośnie w siłę. Każdy kto był w ostatnich latach w Katalonii, ten widział to na własne oczy, jak przybywało katalońskich flag. Długotrwała bierność rządu doprowadziła do tej sytuacji jaką obserwujemy dzisiaj.
I nie chcę być złym prorokiem i mam nadzieję że do tego nie dojdzie, ale jeśli
  • Odpowiedz