Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Nie wiedziałem, że na wypoku tylu intelektualnych kalafiorów znajdę. Ludzie, którzy piszą, że takie reakcje policji hiszpańskiej są normalne i w sumie to nie ma się czym przejmować xD. #!$%@?, serio? Policja łapie za włosy kobiety i wypycha na schody, #!$%@? pałami po nogach ludzi, którzy stoją z PODNIESIONYMI RĘKAMI I ŚPIEWAJĄ. Rusza szarżą na ludzi stojących spokojnie na ulicy bijąc odwróconych po plecach. To są normalne techniki pacyfikacji? Niektórzy zapomnieli jak było w Polsce za czasów ZOMO, albo też im do tego tęskno.
#4konserwy #neuropa #hiszpania #katalonia
  • 21
ni dostawali białej gorączki jak tego gościa Frasyniuka policja delikatnie złapała za 4 kończyny i przeniosła 50 metrów dalej xD


@Hrotan: @TenebrosuS:
Przecież te rzeczy pisze mopo, pisowczyk z konserw. Znowu walczycie ze swoimi urojeniami.
@Hrotan: zastanów sie chwile dla kogo jest policja, kto ja tam wysłał i w jakim celu. Czy w interesie Madrytu jest przeprowadzenie demokratycznego referendum czy może zachowanie wpływów w regionie odpowiedzialnym za 20% PKB?
@Hrotan: strasznie sie odbije czkawką to referendum. Zamiast im dac zaglosowac a potem stwierdzic

"Sluchajcie,szanujemy waszą wole ale to jest niekonstytucyjne. Poznalismy wasz poglad na sprawe,porozmawiajmy co was tak boli w obecnej sytuacji" to wzieli i #!$%@?ą w ludzi i robią naloty na drukarnie,dno
@Lord6Infamous Nie wiem czy to prawda. Ale ktoś pisał, że według prawa unijnego czy tam międzynarodowego wyniki nawet nielegalnego referendum mogą być podstawą do samostanowienia państwa. To
@Variv: To i tak nie wyjaśnia reakcji Rządu Centralnego. O referendum było wiadomo już wcześniej, tak samo jak o tym, że ruch separatystyczny rośnie w siłę. Każdy kto był w ostatnich latach w Katalonii, ten widział to na własne oczy, jak przybywało katalońskich flag. Długotrwała bierność rządu doprowadziła do tej sytuacji jaką obserwujemy dzisiaj.
I nie chcę być złym prorokiem i mam nadzieję że do tego nie dojdzie, ale jeśli tam