Wpis z mikrobloga

żaden prawicowiec nie może poprzeć tego co odwala rząd Hiszpanii. Przecież to jest jawna kpina z demokracji i pogwałcenie jej podstawowej zasady.


@Singularity00: Co? Prawica jak najbardziej może to popierać. Przecież to lewaki chcą odłączenia. Więc doraźnie jak najbardziej przeciw. Dodakowo Katolonia byłaby po odłączeniu też raczej republiką, Hiszpania to królestwo. Chyba wiadomo, gdzie powinna stać prawica?
@Za_jakie_grzechy: O faktycznie. Nie zauważyłem. Beka z wykopoków. Ale wiesz, kiedyś już tak zostałem nazwany, bo nie chciałem imigracji Ukraińców. Więc już dawno rewolucja mnie pożarła. Tu się nazywa lewakiem czasem bez namysłu nad głębszym sensem.
@Singularity00: eeee wuutt? Przecież o to się ostatnio Hiszpanie pieklili, że EU nie daje jasnego i stanowczego stanowiska w tej sprawie a niektórzy jej przedstawiciele nawet nieoficjalnie wspierają sprawę samostanowienia Katalończyków.
@mopo: Hiszpania już dawno odeszła od bycia prawdziwą monarchią ale to teraz nieistotne.Skoro jest spora grupa ludzi, kóra nie chce być pod butem Hiszpanii, rozpisano zgodnie z prawem referendum by zainteresowani mogli się wypowedzieć czego oczekują to zasranym obowiązkiem Madrytu było się nie wtrącać. Szaleńczy atak rządu centralnego sugeruje jednak jedno- dobrze wiedzą, że wynik może być dla nich miażdżący