Wpis z mikrobloga

Dałem się namówić w #mediaexpert na fife :D No i gram pierwszy raz po prawie 10 latach (nie licząc jakiegoś singiel playera w poszczególne tytuły co roku). Już ogarnąłem że trzeba robić SBC i SB ale mam kilka pytań.:
1) Składy od razu starać się składać ze złotych kart czy może lepiej jako 1 skład zrobić ze srebrnych
2) Jest jakaś opcja sortować kart w markecie po cenie? albo jakaś strona która pozwala wyszukiwać piłkarzy po cenie.
3) Możecie podesłać strony pomocne do gry, jakieś z buildami, poradami itd.
#fifa18 #fifa #fut

No i jeszcze pytanie opłaca się robić #wislakrakow ? Bo widzę że Głowa ma 70 ovr więc nie tak źle :D
  • 4
@goras: Opłacić to się raczej nie opłaci, bo ciężko będzie w wyższych ligach, zwłaszcza w 18. Ja w 17 grałem teamem złożonym z samych Polaków, i skakałem 3-2 liga, natomiast w tej fifie szybko porzuciłem ten team, ponieważ mam wrażanie, że jednak jakość piłkarzy ma teraz większe znaczenie. Możesz oczywiście złożyć for fun, trochę pograć i sam ocenisz, czy da się tym coś ugrać.
@santa1337: zrobiłem srebrny skład z polskiej ligi i teraz widzę jak ważne jest zgranie w fifie. Myślałem że to nie ma takiego aż wpływu ale różnica jest dość duża. Teraz będę budować skład złoty z szybkimi zawodnikami, zobaczę jak mi pójdzie.