Wpis z mikrobloga

Miałem chwilę subskrypcje Eleven, ale po czasie widzę, że nie warto:
- Jakość oficjalnego streama na ich stronie to tragedia, 720p w czasach, gdzie niektóre stacje dają już F1 w 4K (nie mówiąc, że AceStream ma 10 razy lepszą jakość streama)
- Ogromne opóźnienie streama względem tv, zwykle jakieś 40s
- Niestabilność - to co teraz doświadczacie, że mają "burzę"
- Komentarz - no sorry, niestety brak charyzmy, nie ma porównania ze Sky

#f1 #elevensports
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: Mam teraz darmowy kod na weekend do elevensports.pl i się zgadzam. Jakość, mimo 720p jest tragiczna, ale najbardziej bolą mnie opóźnienia. Nie mogę używać livetimingu bo tam wszystko mam wcześniej i przy wyprzedzaniu wiem przed tym jak to zobaczę :/
  • Odpowiedz
@Reepo: nie twierdzę że jakosć streama na Eleven jest dobra, piję tylko do tego że 720p to "gold standard" dla transmisji sportowych. Z drugiej strony pewnie nadają w 30fps zamiast w 50fps, tak jak w telewizji
  • Odpowiedz
@pieknyibogaty: "All races are being broadcast live by Sky on the Sky F1 channel for Sky Sports subscribers. Practice and qualifying days too. However, to watch the live action in Ultra HD you will need to be a Sky Q customer with the Sky Q 2TB box too." jaka niemiecka?

No ok kosztuje, ale się da, więc również da się postawić streama w 1080p Chcąc nie chcąc to jest standard
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Drmscape to piracki streaming bazujący na metodzie torrenta. Nie jestem z tego dumny, się wybieram co dla mnie lepsze. Serio, mógłbym płacić więcej dla Eleven gdyby dali normalną jakość bez opóźnień, wybieram acestream nie dlatego że jest za darmo, tylko dlatego, że jest lepszy, bez opóźnień i bez lagów
  • Odpowiedz
@Reepo: No to jeśli to jest oddzielna usługa, niezależna od regularnej telewizji to fakt, jest #!$%@?.

Ja nie mam na co marudzić, Eleven mam z UPC z dekoderem Horizon. Fajny Replay TV z przewijaniem działa na Eleven, nie muszę mieć nagrywarki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakość też taka sobie, bitrate Eleven jest kiepski, choć to też zależy od transmisji, na F1 nie jest tak źle, ale
  • Odpowiedz