Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Warto mieć pedały SPD? W sumie jakoś tak wynikło że chciałem buty na rower a wszystkie były te wpinane to kupiłem jakieś schimano spd. Jeżdżę koło 2 tys km rocznie. Głównie do pracy. Kupić specjalne pedały czy jeździć w normalnych? Buty spoko bo bez problemu można chodzić jak w normalnych... (Nie chciałem typowo rowerowych, profesjonalnych" a jak kupić pedały to jakie. Może być z aloexpress. Nie za drogie ;)
#rower
  • 21
  • 0
@stg44 eh bo ile srac się można z szukaniem różnych rzeczy po internecie. Jedyne buty które wyglądają normalnie i były rowerowe w znośnej cenie. Na szybko sprawdziłem opinie. Za dużo nie było ale te co były były pozytywne xd
  • 0
@DzieckoSzczescia przejdę się i zobaczę jeszcze raz czy są. Bardziej mnie martwi że na ryby lubię jeździć rowerem a w zwykłych butach to tak średnio z ów pedałami. Chociaż widziałem jakieś plastikowe nakładki..
@Simfecstio: no cena niestety jest wyższa od m520. Natomiast masz wybór i możesz jeździć w butach spd lub normalnych. Ja mam je zamontowane w rowerze w którym czasem wożę córkę w foteliku (a wtedy nie odważyłbym się jechać w spd :)
@Simfecstio: sprawdzają się dobrze :) Wpina się bez problemu, wypina się także bez problemu :) Platforma jest wygodna a buty się nie ślizgają :)

Kurcze w sumie chciałem zaoszczędzić na rowerze a wydałem więcej niż zaoszczędziłem :)

przywyknij do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)