Wpis z mikrobloga

Pierwszą tabelkę mam już obcykaną czyli 10tygodni biegania za mną(mniej więcej)

W sumie dwa czy trzypytania.

1. Zazwyczaj robię dłuższe przerwy na marsz niż podane. Jaki to ma wpływ?
2. Czy przebiegnięcie 15min truchtem można zaliczyć co najmniej jako przeciętną kondycję? W sumie zaczynałem biegać ze wstydem że minuta biegu mnie zabija, dlatego mnie ciekawi.
3. Jako że nie posiadam żadnego urządzenia do mierzenia tempa, nie mam pojęcia też dokładnie jaki dystans przebiegam znam tylko czas. Jakie jest przeciętne tempo truchtu? Wyliczyłbym sobie dystans, tak mocno na oko, mocno zaokrąglony ale zawsze.

Jak ktoś się skusi odpowiedzieć to dzięks.

#bieganie
Titsuman - Pierwszą tabelkę mam już obcykaną czyli 10tygodni biegania za mną(mniej wi...

źródło: comment_hdbB8FxaYZAvtolLSqKqVBE3d0y3WnwC.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Titsuman: przeciętne ? Pewnie jakoś 6 do 7 min
U mnie pierwszy bieg to było 42 min i przebiegnięte a bardziej przemaszerowane 4.4km xD
Także tego ... tempo 9:50 na km.
W sumie wolniej niż przemaszerowanie .
  • Odpowiedz
@Titsuman:
1. Duzy - radzilbym trzymac sie tabelki, po cos te czasy sa podane.

2. Nie. 15min truchtem to 2-2.5km bo watpie zebys biegal szybciej. To jest poczatek i niestety ale "przebiegniecie" 2km to nie jest srednia kondycja.

3. Telefon i endomondo/strava/jakakolwiek inna apka. Wsadz go w kieszen, kolczan, armband czy w czym ci wygodnie.
Po zakonczeniu zobacz ile i w jakim czasie przebiegles.
Nie ma czegos takiego jak przecietne tempo
  • Odpowiedz
3. Jako że nie posiadam żadnego urządzenia do mierzenia tempa, nie mam pojęcia też dokładnie jaki dystans przebiegam znam tylko czas.


@Titsuman: Jeśli wiesz, gdzie biegłeś, to możesz zmierzyć odległość na mapie, np. narysować sobie trasę na runmap.net.
  • Odpowiedz