Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: przestań zabiegać o atencję w internecie. Ogranicz/usuń wykop/fb/instagrama/cokolwiek tam jeszcze masz, a zaoszczędzony czas spędzaj aktywnie bądź kulturalnie (kino, książka, teatr).
Serio, ograniczenie mediów społecznościowych bardzo pomaga. Ale niektórzy już nie potrafią bez tego żyć.To samo tyczy się radia i telewizji.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: zawsze mnie bawi to jak ludzie mówią - mam depresje co zrobić? a potem hurr durr wyjdź do ludzi, idź pobiegaj. ale w sumie to czego wymagasz? jak Ci źle to serio - znajdź zainteresowanie, wyjdź do ludzi xD no bo ja nie wiem no, zamykanie się w pokoju ne pomoże. tak jak wszycy radzą - znajdź pasje, wyjdź do ludzi no to pomaga, sero xd więc nie wiem
  • Odpowiedz
@consummatumest: U mnie odwrotnie. W tej ksiaze dość dobrze pokazane są mechanizmy ktore stoja za uzależnieniem i nawykiem. Mi to pozwoliło wprowadzić bardzo dużo dobrych zmian w życiu.
Na pierwszy rzut oka może nie mieć, ale żeby pozbyć sie "#!$%@?" i tego typu negatywnych emocjo trzeba narzucić sobie nawyk innych zachowań. Po tej lekturze @Hannahalla powinno byc łatwiej to zrobić.
  • Odpowiedz