Wpis z mikrobloga

#pracbaza
Gurwa jak skisłem.
Po negocjach związków o podwyżkę dostaliśmy wszyscy oficjalną notkę od właścicieli gdzie jako jeden z argumentów dbania o nas podają to, że płacą nam na czas i oficjalnie, a nie jak inne firmy pół na czarno.
Co się w tym kraju dzieje, że rzecz, która powinna być normalnością jest podkreślana jakby nam jakaś łaskę robili :D
  • 37
  • Odpowiedz
@hu-nows: I co z tego, że mamy związki jak jedna trzecia ludzi się zapisała, a reszta ma wywalone, bo szkoda im tego niecałego procenta wypłaty, a po drugo żerują na tym co wywalczą związki, bo prawo jest takie, że muszą za wszystkich się wstawić.
No i oczywiście zawsze pada argument, że większości co nie są w związkach wszystko się podoba tylko ta mniejszość bruździ.
  • Odpowiedz
@Blaskun: ten argument terminowej zapłaty to się chyba wkrótce przeterminuje, w miastach jest taki niedobór pracowników że Janusz który nie zapłaci ludziom na czas może od razu zwijać interes.. szkoda tylko, że nadal część ludzi boi się wyjść z owej "strefy komfortu" bo nie wiadomo po co przywiązuje się do ludzi z którymi pracuje jak do rodziny czy przyjaciół
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: Ze z zachodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pifqo: Siedzą na dupach w tych swoich korpoklitkach i zyją we własnym świecie. Kopnąłby się ktoś po małych miastach na wschodniej granicy, to by zobaczył jak nie ma bezrobocia.
@Klopsztanga: Pewnie, że nie ma, bo zatrudniak jak ZUS uzdrawia, czyli dają ci do wyboru trzy gównoprace i jak się nie zgodzisz, to hopla na wypis. Nie ma
  • Odpowiedz
@Blaskun: Właśnie, dlatego już dla własnego zdrowia nie czytam tych gówien, bo niektórzy są zdrowo oderwani od rzeczywistości. Ostatnio odezwałem się w takim znalezisku to mnie mało nie zjedli. Oczywiście sami programiści heheh
  • Odpowiedz
@pifqo: Szkoda strzępić ryja na takich młotów. Weź kredyt, zmień pracę. Tylko, że masz wybór pomiędzy gównem, a mniej gówna w gównie, albo jedź do wielkiego miasta. Potem narzekania, że młodzi uciekają za lepszym zyciem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz