Wpis z mikrobloga

tak to już jest, gdy wszyscy kiszą foty na dyskach, to fotografowie by się utrzymać podnoszą ceny za zdjęcia do dokumentów mimo iż technologia coraz tańsza
@1Jurko:
Jakie gorzkie żale, po prostu pytam o porównanie. 40PLN to nie są jakieś duże pieniądze, bardziej mi chodziło o rozeznanie się jak to wypada ma tle innych fotografów, a z komentarza @JusTQL wynika, że znośnie.

@RVRE_PEPE:
Gadanie typu "co będziesz do mechanika jeździł, sam se napraw, co będziesz przepłacał komuś za robociznę".
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polinik: nie, zrobienie zdjęcia, to nie to samo co wyjęcie i rozebranie silnika. Ale jak ktoś lubi płacić 40 zł za pare zdjęć, kiedy za taką kwotę miałby ich setki, to droga wolna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alhakeem:
Wrzucić jakiś złośliwy komentarz na temat dostępności fotografów w Gdynii, czy sam sobie coś dopowiesz? ( )

@RVRE_PEPE:
kiedy za taką kwotę miałby ich setki, to droga wolna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na #!$%@? mi setki zdjęć, jak tylko 6 potrzebuję? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale pomyśl, za taką robociznę, jaką kasują za rozebranie silnika --
@RVRE_PEPE:
Co w tym hipokryzją? Pytam się, czy to standardowa cena, najwyraźniej to standardowa.
Po prostu mi się nie chce marnować 2h na ogarnianie zdjęcia i jeżdżenie po drukarniach i preparowanie wydruku. Wolę wydać te śmieszne 30PLN więcej i mieć to załatwione w 15 minut.
Ale jak dla Ciebie 30PLN to już bogactwo -- to zmień pracę.
to nie polecam tego gbura nad KFC na Morenie


@Polinik: o widzisz, nie jesteś pierwszy co się na niego naciął. Raz byłem u niego, zrobił mi zdjęcia, pokazał na monitorze - wyglądało spoko, powiedziałem że okej, poszło do druku i na wydrukowanych egzemplarzach okazało się, że oświetlenie jest tak #!$%@?, że wyglądam jak Two-Face z Batmana. Zamiast machnąć kolejne zdjęcia to zaśpiewał sobie dodatkowy hajs za retusz w Fotoszopie, byłem pod
@Marmite:
Zdjęcia wyszły ok, wyżej chłopaki pisali, że 40PLN kosztuje też i w innych miejscach, więc w sumie chyba jedyne do czego można się przyczepić -- to burak robiący fotki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)