Wpis z mikrobloga

Osiem lat podstawówki i cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi plusują, jak by ktoś dał mi w mordę. Ja #!$%@?ę, #!$%@?! O, bracia mireczki, siostry mirabelki, sto trzydzieścioro było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do elity internetu. Polski reddit, Dżizus, #!$%@?, ja #!$%@?ę! Przez pięć lat stron tysiące, młodość w gorących. A potem bida, bida i rozczarowanie! A potem beznadzieja i starość pomarańczki i wszechporażająca nas wszystkich moderacja, władzy od elfika, aż po białka, która nas, mireczków, ma za mniej niż zero. Dlaczego społeczność każdej maści ma mnie za nic? Czy bordowa, czy biała, jestem dla niej śmieciem, #!$%@?! Pod każdym czuję się jak zielonka! Czemu nie jestem #!$%@?ą z zakolami? Ktoś by się ze mną liczył gdybym miał zakola! A przecież stanowimy sól mirko. Tego mirko! Mimo że nie jesteśmy prymitywną siłą, administracją zawsze wstrząsają mireczki! Wtedy nas potrzebują, zrozpaczone masy, które nie widzą dalej niż kawał plusa! Które nie widzą dalej...

#pasta #wykop #zalesie #przegryw
bialutkiiiii - Osiem lat podstawówki i cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dypl...

źródło: comment_2AZPDUCUw7VDRFvT8ERvbYjZjWhHkkEl.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz