Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#roksa #przegryw

Jak to pierwszy raz poszedłem na dziwki i wróciłem prawie pobity i z gazem pieprzowym na twarzy...

Postanowiłem że stracę swoje dziewictwo (22 level) z prostytutką, nigdy nie miałem dziewczyny, dodatkowo miałem problemy ze znalezieniem sposobu nawet na zainicjowanie jakiejś znajomości. Nie zamierzałem dłużej czekać, poczytałem trochę o możliwych rozwiązaniach (głownie na forum garsoniera) i zdecydowałem się na wybranie opcji luksusowej prostytutki. Lat 24, cena za godzinę 400zł. Telefon, odebrał miły głos dziewczyny która wskazała lokalizację, powiedziała żebym zadzwonił jakieś 15 minut przed samym przybyciem - jak będę na miejscu żebym od razu nie wchodził, bo dokładny adres poda mi jak będę już pod blokiem.

Uzgodniliśmy przez telefon że chciałbym spróbować deepthroat i trochę ostrego seksu - nie miała nic przeciwko, w sumie za taką cenę to pewnie nie jedna pozwoliłaby sobie na więcej.

W drzwiach ukazała się młoda i zgrabna dziewczyna, twarz może nie do końca atrakcyjna ale co tam. Szybki prysznic i przeszedłem do akcji, najpierw jakieś spokojne zaloty (no tutaj nie będę opowiadał szczegółów). Zapytałem czy możemy przejść do 'ostrzejszych akcji', pokiwała głową a ja się zabrałem za dp.

Kontrolowała wszystko dłońmi, ale w pewnym momencie nie wytrzymałem i chwyciłem ją za włosy kucyk i mocno docisnąłem do 'siebie' - zakrztusiła się, złapałem drugą ręką za pierść aż jęknęła - gdy odpuściłem nabrała natychmiast powietrza jakby była pod wodą z dobre kilka minut - umawialiśmy się w końcu na dp, więc myślałem że to tylko taka gra.

Nie wytrzymała i zwijając się z łóżka na bok, podbiegając następnie do małego kredensiku wyciągnęła coś - stała do mnie plecami, więc nie wiedziałem o co chodzi.
Po kilku minutach miałem całą twarz spryskaną gazem pieprzowym - zaczęła wykrzykiwać że zaraz zadzwoni po ochroniarza i żebym stamtąd (lekko mówiąc) 'się zabierał'.

Śliniąc się i zwijając z bólu udało się zabrać klamoty, pobiegła do łazienki udając chyba że do kogoś dzwoni, zabrałem ze stolika te 400zł które położyłem na wejściu - bóg wie, dlaczego ich nie schowała.

Wyszedłem z bloku cały zaśliniony, płacząc przez ten gaz - udałem się do jakiegoś sklepu po wodę żeby przemyć twarz - piekło jeszcze przez kilka godzin.

Jeśli umiawialiśmy się na ostry seks to nie rozumiem reakcji - mówiłem przez telefon czego oczekuję, zgodziła się, a potem ja dostałem gazem po ślipiach...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 32
  • Odpowiedz
OP: @03lve37912:

znaczy że co? Jak prawik to nie wie co to jest deepthroat i nie chciałby zaspokoić swoich fantazji? Rozumiem że pierwszy raz każdego to musi być po bożemu na misjonarza... Wierz w co chcesz. @Asterling: to nie jest zmyślona historia, dzięki za akceptację.

@FiziaMizia i inni: to porusza w pewien sposób kwestie tego co sobie wyobrażałem i na co się umawiałem. Skoro przez telefon przed spotkaniem mówiłem
  • Odpowiedz