Wpis z mikrobloga

Mirki, wiecie może gdzie i kto we #wroclaw uczy tenisa ziemnego? Bardziej chodzi mi o granie rekreacyjnie w wolnym czasie, ale chcę się najpierw techniki nauczyć itp., żeby miało to jakiś sens.
  • 9
  • Odpowiedz
Rozumiem, ze od podstaw? Takich najbardziej podstawowych? xd to w zasadzie w każdym ośrodku będzie możliwość wynajęcia trenera. Proponuje zorientować się gdzie są jakieś najbliższe korty i tam zadzwonić i sie zapytać o trenera. Szkoda czasu na dojazdy skoro chodzi o podstawy
  • Odpowiedz
@gonorrhoea: w zasadzie juz jest pogoda halowa wiec pewnie kilka kortów odpadnie. Sam we wroclawiu grałem na matchpoint (w zasadzie to Kobierzyce), na Krzyckiej (obok lidla i stacji shell chyba) - tutaj wiem ze znajomy zapisal swojego rozowego na pierwsze lekcje tenisa i z tego co slyszalem to byli zadowoleni. I jeszcze gralem za placem grunwaldzkim to jest jakis hotel/osrodek sportowy. Na matchpoint i za grunwaldem jest hala i twarda nawierzchnia
  • Odpowiedz
@rasz23: spoko, ja nawet nie umiem w Badmintona, ale mam kolegę trenera. Z tego co wiem to chodzi do hotelu GEM (mają tam dużo kortów do tenisa i kilka do badmintona)
  • Odpowiedz