Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś miałby chwilę by doradzić odnośnie craftowania legend to byłbym wdzięczny:)
Gram tylko wild. Raczej rzadko Druidem i Warriorem, ostatnio najczęściej Paladynem, Priestem lub Warlockiem.

Póki co mam 8800 pyłu. Po uzbieraniu reszty pyłu chciałbym zrobić 3-4 klasowe legendy plus 2 neutralne. Poniżej lista wszystkich jakie mam.

Druid: Quest, Fandral, Tyrantus
Mage: Quest, Antonidas
Paladin: Tirion
Priest: Quest, DK
Rogue: Quest; Edwin, Shaku, Lilian Voss, DK
Warlock: Blood-Queen, Krul
Warrior: Garosh

Neutral:
Finley, Thalnos, Brann, Baron Rivendare, Kazakus, Prince Valanar, Voraxx, Feugen, Harrison Jones, Leeroy, Loetheb, Malchezaar, Stalagg, Emperor Thaurissan, Maexxna, Reno, Sylvana, Black Knight, Dr. Boom, Rend Blackhand, Curator, Chromaggus, Kel'Thuzad, Medivh, Ragnaros, Alexstraza, Rafaam, Nefarian, Nozdormu, Onyxia, Soggoth, N'Ztoth

Zastanawiam się nad poniższymi:
Hunter DK, King Krush, Raza, Lyra, Jaraxxus, Shaman DK, Warlock DK
Z neutralnych: Cairne, Ysera i Lich King.

Będę wdzięczny za każdą opinię:)
#hearthstone
  • 6
@markimarki: Jak grasz często priestem to Raza, masz DK, Kazakusa i N'Zotha, więc tylko Razy brakuje do mega mocnego highlandera na wildzie. Co do paladyna to na pewno Sunkeeper Tarim i bez problemu skleisz mid-range palka który również jest bardzo mocny na wildzie. Co do Locka, to trochę brakuje, bo Mal'Ganis, DK Guldan i Jarek i mógłbyś złożyć fajnego KrulLocka, który obecnie nie jest taki mocny, ale frajda z gry nim
@markimarki:
TL;DR


Tier 1: Warlock DK, Raza, Cairne
Tier 2: Lich King, Ysera, Lyra, DK Hunter/Shaman
Tier 3: Jaraxxus, King Krush

DK hunter - warte craftowania - zombestie mogą wyratować grę (np. wielkie taunty, kodo+trucizna), AoE ma znaczenie, chociaż przeciwko dużym stworom dość małe, nawet dodatkowy armor jest przydatny (wyratował mnie kiedyś przed pirat wojem)

King Krush - absolutna strata pyłu, można wrzucić cokolwiek innego, będzie działać lepiej. Widzę, ż masz