Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego człowiek nie może się urodzić normalny jak inni tylko musi być takim odpadem społecznym? Oto moja lista #!$%@?. Krótkowzroczność, odstające uszy, krzywe zęby, nadciśnienie, czerwona morda, nie mogę pić alkoholu bo jeszcze bardziej staje się czerwony. Z resztą nawet nie za bardzo przepadam za %, więc nie idzie się napić nawet ze znajomymi, przez co teraz nie utrzymują kontaktu. Dodatkowo ojciec często pyta czy nie chcę kielicha i muszę wtedy kilkadziesiąt razy odmawiać. Nie wspomnę, że mieszkam na jakimś #!$%@?, daleko od cywilizacji. Eh, no i po co się ktoś taki rodzi. Szkoda, że matka nie poroniła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania też mam krotkowzrocznosc I noszę soczewki, miałem krzywe zęby to nosiłem aparat i teraz mam eleganckie, chyba jedyna prawdziwa twoja wada, której nawet tu nie wymieniles, jest uzalanie się nad sobą :p a uszy czy rumience to nawet szkoda komentować, ja mam krzywego palca u stopy i jakoś się nie przejmuje xd
@AnonimoweMirkoWyznania: krzywe zęby - aparat, odstajacy uszy - zmien fryzure (w ostatecznosci operacja plastyczna), czerwona morda - sa kremy i maseczki które moga zniewelować efekty (ale lepiej zweryfikowac czy nie ejst to spowodowane np nadcisnieniem) z odrobina samozaparcia wiele rzeczy da sie w sobie zmienić, a czesto zmiany fizyczne wplywaja na nasze samopoczucie i radosc zycia.