Wpis z mikrobloga

@yogmean: Weźcie zrozumcie wreszcie, że iOS jest pisany pod parę urządzeń, podczas gdy Android - pod pareset (jak nie więcej). Tak, sprzęt niby gorszy, ale dzięki optymalizacji śmiga równie płynnie.

Pewnie jestes biedakiem którego nie stać na nowego iPhona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie też ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 20
@yogmean Sam od zawsze mam androida, ale jednak porównywanie specyfikacji iPhona, który ma system zrobiony pod określone bebechy, do (w 90%) mulącego się androida na telefonie z lepszymi parametrami mija się z celem
  • Odpowiedz
@yogmean: nie używam apple, a wysłużoną motorolę G3 i powiem Ci coś. Większość ludzi ma naprawdę w dupie jakie bebechy są na telefonie. On ma po prostu działać. Miałem ipada 2 dawno temu i w przeciwieństwie do androida, to po prostu działa. Super zoptymalizowany system, żadnego mulenia (każdy android w końcu będzie miał swoje okresy zamuły). Drugie, chodzi o Appstore vs Google Play. W jednym masz appki wysokiej jakości, sprawdzone
  • Odpowiedz
@grubasnasilowni: bawiłem się nowym ipodem pro od znajomego fanatyka aple i co bardziej rozbudowane strony na nim się wieszał, np giełda. Także z tą optymalizacją oprogramowania poleciałeś.
  • Odpowiedz
@Kylphi: z tym, że ultra "zoptymalizowane" Safari (w końcu i sprzęt apple i soft apple) radzi sobie z internatem jak przeciętny tablet za 1/4 ceny Ipada Pro.

Zmierzam do tego, że gadanie o optymalizacji softu apple jest przykładem braku wiedzy i rozumu człowieka. Aktualnie samych Iphonów jest 90 modeli w sprzedaż. I pisanie o sofie robionym na "kilka produktów" jest po prostu debilizmem.
  • Odpowiedz