Wpis z mikrobloga

@acidd: Pisałem wszystko o sobie- dla ciekawych- jest wszystko w moich wpisach- nie odbijaj #!$%@? tak sztywno piłeczki jak bordo bo się obrażę, a w sumie i tak mam w dupie co o mnie myślisz, tylko szkoda że źle.
Jestem robolem, wyglądam jak uber człowiekj z racji opracy częstej na budowie i trudnego życia- dodatkowo mam płuszczycę i mam też korpopracę jakby- nie nie jestem wsiokiem i słoikiem- mam swoje życie,
@MamLuszczyce: #!$%@? stary nie spinaj się :P Wyjaśniam: po prostu ciężko jest mi rzucić radą "ot tak" i nie zapodam Tobie jakiegoś dobrego protipa. Dlatego napisałem, że scrolluję dalej a dodanie "O.o" tego było dlatego, że zdziwił mnie fragment "Wykop zabrania".
To tyle ;) i pamiętaj, że to tylko Mirko
@MamLuszczyce: aaaa dobra przeglądnąłem wpisy i widzę, że multikonto :P i że najbardziej boli ta łuszczyca... no to współczuję kolego ale tutaj się nie znam. Tak czy inaczej powodzenia
@acidd: Mnie boli ze multikonto- durne i głupie zniesławianie- bo akurat mieszkam na studenckiej stancji od lat gdzie na jeden router przypada nas kilku, w dodatku lokatorzy się zmieniają- z twojej strony zwyczajne chamstwo, albo głupstwo
@chrystusie: Tja, ja wiem prawie tak dobre jak ta słynna masć- tylko chińskie- czyli taniej- więc bardziej do mnie trafi- nie zapomnę ci tego #!$%@?.
Na wt nick jż ci oflagowałem: złośliwy lewak heheszek, nieempatyczny- #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)