Wpis z mikrobloga

Hej, potrzebuję skierowania na kolonoskopie z #nfz Dostałem skierowanie na takie badanie w #medicover ale w placówce w której mogę je zrealizować muszę długo czekać. A pewnie w jakimś szpitalu czy innej placówce udało by się znaleźć wcześniejszy termin.
Gdzie w #krakow najlepiej #ruczaj dostanę takie skierowanie na podstawie wyników badania z medicover i tego skierowania bez potrzeby odbywania jeszcze raz tego samego badania.
#zdrowie
  • 7
@markoc: A kontaktowałeś się z Medicoverem? Jeśli masz tam jakiś solidny pakiet, to warto do nich zadzwonić. Mi niedawno okulista zalecił jakieś badanie oka, które najbliższej według Medicoveru mogłem wykonać w Katowicach. Gdy skontaktowałem się z nimi ponownie, informując że nie wybieram się do Katowic, poprosili o kilka dni na ogarnięcie tej sprawy. Po kilku dniach zaproponowali żebym sobie zrobił to padanie w Krakowie, a oni mi zwrócą gotówkę na podstawie
@agaja
Rozumiem że muszę iść do lekarza rodzinnego tylko zastanawiam się czy jest możliwość aby on wpisał mi bez potrzeby wykonywania kolejny raz badań albo czekania na wizytę do specjalisty na NFZ następnie badania kolejna wizyta i dopiero skierowanie