Wpis z mikrobloga

  • 76
@Amelie - Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak
  • Odpowiedz
@Amelie: @skibi: chyba mam podobnie, kiedyś wpadłem w tygiel kariery i wiecznie zbyt małych zarobków i majątku.
Kiedyś starszy człowiek powiedział mi że nie pamięta się złych rzeczy, nie pamięta sie ile się zarabiało, zostają tylko te dobre chwile, ludzie których sie spotkało i to co się widziało.

Dlatego mam prace, staram się rozwijać w niej, mam też drugą działalność, ale nic na siłę. Muszę mieć czas dla
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@wojtaszmc brak stresu i nerwów na codzień. Brak krzyku awantur i kłótni (całe dzieciństwo tak było niestety). Najedzone szczęśliwe koty, niebieski obok. No i dobra praca którą być może kiedyś znajde, ale sama nie wiem czy mi się to kiedyś uda.
Niewiele mi potrzeba do szczęścia takiego codziennego. A to poważniejsze to tak w 80 procentach mam.
  • Odpowiedz
@Amelie: to wszystko musiało przyjść z czasem, musiałem się rozwieść by pewne rzeczy zrozumieć. Mam jedno życie, i chce je przeżyć dobrze w miarę wygodnie. Szukam teraz drugiej połówki bo pomimo że życie singla jest fajne, to jednak posiadanie kogoś do kochania jest fajniejsze.

Oczywiście pieniądze są ważne bo łatwiej się jednak z nimi żyje. Ale ważne aby nie były jedynym celem
  • Odpowiedz