Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy możecie oglądać #danielmagical W domu patologia, popieprzone relacje, kociołki. Jeszcze bardziej mnie zdumiewa, że ludzie dają mu hajs. Nawet tych 3 złociszy bym nie dał. Dowartościowujecie się oglądaniem tego cyrku, że u was jest lepiej? Policja, sąsiedzi, telewizja. Jest tyle ciekawszych zajęć niż oglądanie tego szitu. Jak w końcu jego matka wykorkuje, to nie będzie już tak wesoło. Też czasem oglądem jakieś głupoty, ale nie kuźwa wielogodzinne strimy i nie śledzę non stop poczynań jakiegoś grubasa. On jest uzależniony od waszych pieniędzy i atencji. Wy jesteście uzależnieni od dymów. Zaraz pewnie pojawi się fala hejtu, ale ja leję na to ciepłym moczem.
#niepopularnaopinia #patologiazewsi #patologiazmiasta #oswiadczenie
  • 14
@xud9: no spoko, ale co cię obchodzi co ludzie oglądają? To nie jest stream z gwałtów ani innych nielegalnych rzeczy a z życia jakichś meneli. Jedni lubią chodzić do teatru a drudzy oglądać jak menelica #!$%@? się do upadłego. Dawanie im pieniędzy uważam za upośledzenie ale to nie mój hajs więc niech robią co im się z tym żywnie podoba.