Wpis z mikrobloga

Mirki, #mi5 czy #mi5s, a może coś jeszcze innego. Zależy mi na telefonie o jakości flagowca. Oneplus 5 póki co ze względu na cenę i problemy z jelly odpada, Mi 6 brak 3,5mm. Telefon myślę do max 1500, ale dobrze by było poniżej tej granicy.

Plus jeszcze pytanie. Kończy mi się abonament w Play i nie zamierzam zostawać ani dnia dłużej w tej sieci. Jakich operatorów i pakiety polecacie na kartę?

#telefony
  • 9
@kirinasta Sprawdź #a2mobile. Mi5 to świetny telefon i oceniam tylko dobrze, ale kupiłem go już prawie rok temu czarny 64gb za minimalnie ponad 1000zł. Myślę, że lepiej znaleźć jakiś nowszy model
@kirinasta: Praktycznie non stop mam LTE, mieszkam w #lukow, więc nawet w małych miasteczkach daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W podróży może powiniennem to zauważać, ale zwykle zupełnie tracę zasięg jadąc pociągiem przez lasy, więć żadna różnica, a przy drogach różnie bywa.
Generalnie problem to nie jest, myślałem że będę zauważał, a nie zauważam :)

Warto jednak dość, że korzystam z #a2mobile, które działa
@dnasstorm Nie nadają LTE na 5mhz, całe okolice 800mhz są podzielone na kanały.
Sferis S.A. czyli jedna ze spółek Grupy Cyfrowy Polsat posiada kanał do nadawania ze stacji bazowych 816-821MHz oraz do nadawania przez użytkowników 857-860MHz. Plus korzysta z tego pasma(8MHz)

Dla porównania Orange i T-Mobile mają po 10MHz w obie strony, a Play po 5. Od ile wiem któreś z tych sieci współpracują w tym zakresie łącząc jakoś te pasma, ale