Wpis z mikrobloga

@Muko :/ ok
Ale powaznie trafiam na takich dalnow ze chui
Bastiona na przeciw spawnow wrogow rozstawia
Do obrony same postacie atakujace a nikt nawet nie pomysli o torbjornie symetrii czy jakims tanku...
Przysiegam wczoraj to mnie krew zalewala na 5 meczy 1 wygrany we wszystkich mialem zloty medal i min. 35% obrazen druzynowych
@Ewentualnie no ja mam ta gierke od poltorej msc dopiero nie wiem jeszcze jak ranking dziala
Ale wszystkie postacie w miare ogarnalem i #!$%@? dostaje jak np. Bronimy punktu w nepalu a ci chca sie pozabijac o soldiera...
A w teamie brak symetri bastiona torbjorna czy jakiegos tanka do oslaniania...
Same junkery hanzo czy inna piesc zaglady...
@EwentualnieEwentualnie atak latwiej ogarnac reinhard wjezdza na pelnej #!$%@? a za nim wycieczka... Jak nie ma sily ognia zeby #!$%@? ich za wczasu jest kiepsko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mysl ze caly czas przegrywam xD po prostu zapytytalem bo nie bylem pewny ogolnie powoli z tygodnia na tydzien ide w gore...
Akurat przeskoczylem do ov z gry gdzie z randomami nie bylo mowy o platynce...
Ale skoro
Do obrony same postacie atakujace


@Heninger: i ty sie #!$%@? dziwisz że z silvera nie możesz wyjść.

Nie, attackerzy są w każdej sytuacji praktycznie lepsi niż defenderzy, ponieważ mają bardziej wyrównany DPS i lepszą mobilność. Zwłaszcza w silverze gdzie dosłownie nikt poza smerfami nie umie strzelać prosto
@Heninger: solo możesz wbić bez problemu gm/top 500 jeśli jesteś wystarczająco dobry. Zwalanie na team to tylko słaba wymówka ponieważ nawet na najwyższych rangach (master/gm a nawet top 500) trafiają się takie same "trolle" i niezbalansowane składy.
@Heninger: Ja wbilem platyne solo, to co mi pomoglo:
- wylaczyc chata/voice chata. 99% wypowiedzi to tylko rak. Owszem w tym 1% nie dowiem sie, ze np. Reaper pojawil sie gdzies za plecami, ale przynajmniej nie bede musial ciagle czytac/sluchac, ze ktos #!$%@? mi matke.
- gram prawie wylacznie swoim mainem - Soldierem, nie wazne co wybiora inni. Dawniej staralem sie wybierac postac ostatni, aby dobrac brakujaca role (staly problem to