Wpis z mikrobloga

@hazadSK: 168 here. O jakim respekcie ty mówisz? Znacząca większość jest ode mnie wyższa i nigdy nie czułem tego o czym mówisz. Wręcz przeciwnie, zwykle wysocy kolesie są spoko, da się z nimi normalnie dogadać. Nie trzeba się ich bać... A jeżeli chodzi o szacunek to wzrost nie daje punktów bonusowych, to tak nie działa.
dlaczego mężczyźni wolą chudsze niż grubsze, jaka różnica czy któraś ma 55 czy 155 kg ( )


@mariegold: Każdy ma swoje wymagania, ale zestawić wagę razem ze wzrostem w ten sposób to przesada

@fortheworld: Bo duże laski czują się potworami przy małych kolesiach i leczą kompleksy wyszukując tych dużych, żeby potem czuć się jak kruszynka

PS Koleś z największym braniem wśród lasek jakiego widziałem miał
@fortheworld: geny

Jak jesteś wysoki to teoretycznie jednym z tego czynników jest dobra dieta a co za tym idzie jesteś wstnie dostarczyć jej przyszłemu dziecku i jej jedzenie...
Ludzie to zwierzęta i kobieta podświadomie analizuje wiele podobnych czynników
@hazadSK: Ja doskonale wiem o czym mówisz, mam 188 i jak stoję obok kolesia co podchodzi pod 200cm to czuję się... nieswojo trochę. Myślałem, że jakiś dziwny jestem a to najwidoczniej "odwieczne prawo natury" ale mam teorię na ten temat -> patrz niżej.
@binx1: no jak by Ci to powiedzieć, jesteś malutki i przyzwyczaiłeś się do tego że 90% ludzi jest od Ciebie wyższa więc nie zauważasz tego. Ktoś kto
@morghul, @hazadSK widocznie jestescie za blisko "natury" skoro tak na was dzialaja te prawa. Zabawne wymyslacie teorie. Dupe tez wypinasz od razu jak zobaczysz kogos wyzszego od siebie? Bo przeciez od razu tak dominuje nad toba... Nie zauwazylem by ktos mnie traktowal mniej powaznie ze wzgledu na moj wzrost, bo rozumiem, ze wszyscy skoro sa wyzsi powinni uwazac, ze jestem slodki i ze nadaje sie tylko do fikolkow. Gdzie wy zyjecie?