Wpis z mikrobloga

@binx1 Chlopie, chill. Wnioskuje, ze nikt z nas (Ja i @morghul) nikogo nie traktuje nizszego z mniejszym szacunkiem. (No poza zarcikami wykopowymi). Opowiedzielismy o naszej perspektywie (o przyzwyczajeniach). Nikt nad nikim nie dominuje, nawet nikt o tym nie napisal ( ͡º ͜ʖ͡º) Ot, przy naglej zmianie perspektywy, pojawiaja sie inne odczucia.

Ale Tobie nie chodzi chyba o to. Doszukujesz sie jakiegos braku szacunku i "wypinania dupy".
sorki, male gowno ze mnie to sie rzucam...


@binx1: a swoją drogą to mam taką teorię... że im mniejszy piesek tym więcej szczeka ;)

A poważnie, to gdzie było o dupy wypinaniu? Stwierdziliśmy tylko, że to zdaje się takie przyzwyczajenie że większość ludzi jest niższa kiedy stoi obok 200 koleś. Taki kolo o wzroście 200cm jak spotka typa co ma 220cm to już na pewno musi dziwnie się czuć :). Ty
@fortheworld: @mariegold: co to za logika? Pod tym względem różowe mają racje, że lepiej wybrać wysokiego, bo na to nie ma się wpływu. Jeżeli wybiorą niskiego to on całe życie będzie niski, bo nie ma na to wpływu. Gruby, jeżeli naprawdę zechce to może schudnąć i być chudy.

Jeżeli miałbym do wyboru grubą i brzydką, to wybrałbym grubą. Może kiedyś by schudła XD