Wpis z mikrobloga

@pokey: Bardzo merytorycznie. Jakbyś się łebku pouczyć trochę biochemii to byś wiedział, że na low carbie z dużą podażą białka palisz tylko tłuszcz a nie mięśnie.
  • Odpowiedz
Bardzo merytorycznie. Jakbyś się łebku pouczyć trochę biochemii to byś wiedział, że na low carbie z dużą podażą białka palisz tylko tłuszcz a nie mięśnie.


@Mr_RIP: XD
  • Odpowiedz
@veteranus: A to róznie, zależnie czy danego dnia mam trening albo czy uda mi sie wyjśc na rower. Kazdy posilek wklepuje w My Fitness Pal, do tego polaczenie z Endomondo z pomiarem pulsu. W dzien bez zadnego ruchu/treningu/cardio staram sie zjesc 2000-2200 kcal. W dzien "treningowy" sobie troche doliczam w zaleznosci od tego co akurat robilem.

@shymon: Jedna porcja byla dla mnie na dzis, druga porcja dla mnie
  • Odpowiedz
@CzakNorris: mi zrobienie tego zajmuje 30min - w czasie krojenia piersi juz nagrzewam piekarnik i gotuje wode w czajniku by ugotowac ryż.
potem kolejnym usprawnieniem jest by zamiast mieszac cały ryż w garze, szybciej wyjdzie wrzucić po ugotowanym worku do boxa, mniej wiecej po równo podzielić warzyw z patelni a na koniec łyżką wlać oliwe po pieczeniu kurczaka rowniez po rowno na box. Mniej naczyń brudzisz ( ͡° ͜
  • Odpowiedz