Wpis z mikrobloga

To co, widzimy się o 20? Konta już możecie zakładać, klienta wrzucimy o godz. 18 w sekcję "Pobierz klienta"

Co do beta testów: Potrwają one 7 tygodni, do 10 listopada 2017. W tym czasie mamy nadzieję (oczywiście z Waszą pomocą) przetestować wszystko, załatać bieżące bugi i sprawdzić w boju aktualny serwer dedykowany.
-----------
Server info:

Exp na początek:
1-50 x5.6
51-100 x4.8
101-150 x4.5
151-200 x4.2
201-250 x3.8
251-300 x3.5
300+ x3.2

Do tego dochodzą oczywiście różne bonusy, zielona stamina itd.

To są tylko mnożniki na początek! W późniejszych tygodniach je zwiększymy, tak byście mogli spokojnie przetestować wszystkie questy i inne atrakcje związane z high lvl/end game content.

Skille: x6
Mlvl: x2
Loot: x1.7

Zapraszamy wszystkich byłych graczy Mirko OTS i Wykop OTS!

-------> exalia.pl <---------

(Na gifie lamerska administracja pada od głupiej bomby, Bomberman 1:0 Administracja)

#mirkots #wykopots #exaliaots #tibia #tibiazwykopem
ExaliaOTS - To co, widzimy się o 20? Konta już możecie zakładać, klienta wrzucimy o g...
  • 23
@frems: stawianie otsa wiąże się z przechowywaniem danych użytkowników, a z tym wiążą się pewne problemy
tak samo admini z wykopu dostają czasami listy z sądu w sprawie ujawnienia pewnych danych
@ExaliaOTS: nadal czekam (jak i wiele innych osób) na nicki administratorów. Ja bez tego nawet nie odwiedzam stronki, pojawi się kolejny niestabilny emocjonalnie admin [ M. :) ] i serwer padnie bez żadnego info
@milos2: no to już zależy od człowieka, mi jeszcze RL się nie znudziło, nie mogę doczekać się zbicia wszystkich bossów Thais, zrobienia kilku outfitow, no i może kiedyś ferumbras hat :-), a poziom mam 204.