Wpis z mikrobloga

zaraz przyjdzie jakiś #!$%@? i powie że Z WARSZAWKI BLACHY xD
also użytkownicy używanych cayenne to sroga patologia, u mnie gość na osiedlu pół roku gnije swoją zagazowaną cayenke a w tym czasie jeździ mazdą za 1900zł
i tak pół roku cayenne, pół roku mazda, pół roku cayenne, pół roku mazda...
  • Odpowiedz
@wujekKiziora: właśnie mnie uświadomiłeś, że to świetny sposób. Po co kleić karniaki jak i tak zdrapie i zapomni. Łapa w gównie zostanie do końca życia, a może jeszcze wysmaruje sobie kierownice i siedzenia... Chyba zacznę nosić ze sobą foliowe rękawiczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@karmaisabitch: A daj spokój, szkoda strzępić ryja. Wczoraj idę sobie wąskim chodnikiem z zakupami i przede mną, dosłownie przedmną zatrzymuje się Audi A6 coupe na wyjeździe z jakiegoś podwórka. Tak, że żeby debila ominąć musiałem wyjść na ulicę. #!$%@?łem buraka bez wyboraźni. Ludzie to zupełne gamonie.
  • Odpowiedz
@karmaisabitch: metoda zasłyszana w rodzinie od starszego pokolenia: Spuszcasz powietrze z 4 kol i spokoj. Z jednego poratuje sie zapasem, przy 4 juz ma duzy problem...
Mienia nie niszczysz, bo wentyl łatwo wykrecic, opona tez cała.. Ba, sam moze sobie naprawic - mały kompresor albo reczna pompka i jedzie. Ale co sie nameczy to jego ;)
  • Odpowiedz