Wpis z mikrobloga

Głupie, babskie pytanie do różowych.

Dziołchy, da się coś zrobić z włosami tak, żeby je obciąć, ale nie całkiem na krótko? Lat naście miałam krótkie i same w sobie krótkie uwielbiam, ale nie chcę ciąć na krótko, ponieważ do wiosny mi nie odrosną i będą kijowe pod kask - teraz zaplatam/związuję i z głowy. Chcę mieć taką możliwość na wiosnę, przy obcięciu na krótko jej nie będzie. Dlatego szukam czegoś krótko-półdługiego.
Rzecz w tym, że wszystko, co widzę krótko-półdługiego w internecie, jest równe, nudne i trzeba to układać po suszeniu (nie mam na to ani czasu, ani chęci). Jakieś pomysły?

#rozowepaski #fryzjer #wlosy #kiciochpyta
  • 10
@Ziarenkokawy: przy samej głowie proste, niżej falowane.
@nama: takie wygolenia są, delikatnie mówiąc "takie se" wg mnie. Boczne jeszcze jako-tako, ale to potem niewygodnie odrasta (miałam raz przy krótkich). No a właśnie bob sam w sobie jakiś taki... nudny. Może po prostu przy krótkich przyzwyczaiłam się, że da się z nich zrobić fajną fryzurę żyjącą własnym życiem, a przy takiej długości się po prostu nie da? Od użerania się z
@nama: raz farbowałam na miedziano-czarne refleksy- fakt, że wyglądało toto fajnie, ale myślałam, że wrosnę w ten fotel i od tego czasu mam drgawki na samą myśl. Ale może rzeczywiście to jest myśl...
@Ziarenkokawy: to mi do wiosny nie odrośnie :( Z krótkich to mi się mnóstwo rzeczy podoba (pierwsze i trzecie bardzo ok), ale tym razem półdługie. Chodzi o to, że pod kask na rower jednak najwygodniej jest związać/zapleść