Wpis z mikrobloga

@Wanzey: @rafal-prokopek: @duzeelobenc:

Wychodzi na to że nie byłoby z tym problemu.

"Procedurę zobowiązania do leczenia odwykowego wdraża się wobec niektórych osób uzależnionych od alkoholu (osoby, które w związku z nadużywaniem alkoholu powodują rozkład życia rodzinnego, demoralizacje nieletnich, systematycznie zakłócają spokój lub porządek publiczny).
Procedurę tę można uruchomić poprzez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych"
  • Odpowiedz
@PakoThugLife: Głupoty, jak dzieci są zaniedbywane to je zabierają, za zakłócanie spokoju - eksmisja.
Przerabiałem ten temat z własną matką i naprawdę nie da się nic zrobić. Jak się będzie chciała zapić to się zapije i nikt jej w tym nie przeszkodzi.
  • Odpowiedz
@rafal-prokopek: Wiadome że z praktyką bywa różnie, sam się z tym borykam już od dłuższego czasu i powoli zauważam że nie idzie zbyt wiele zrobić, nie mniej kolega @Wanzey: pytał czy da się coś zrobić w tym kierunku i wychodzi na to że szłoby to zgłosić do gminy i oni w teorii się tą sprawą powinni zająć.

@duzeelobenc: No właśnie nie, nie tylko z otoczenia. Możesz być nawet sąsiadem
  • Odpowiedz
@PakoThugLife: no to mowie, ze z otoczenia. Chodzilo mi o sasiadow rowniez. :D Tyle, ze to i tak nic nie zmieni, bo oni ja zamkna jak juz na 3 miechy i co myslisz ze jej to pomoze? xD Wroci do meliny i tak bedzir tankowac :D
  • Odpowiedz
@Wanzey: Zbieraj dowody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@duzeelobenc: Źle Cię zrozumiałem, wybacz. Wiesz, gdyby chcieli na prawdę coś z tym zrobić, to nawet i na te trzy miesiące powinni ją zamknąć.
Nie mniej póki tacy ludzie sami nie dostrzegą problemu to nikt za nich tego nie zrobi, osobiście nie widzę ratunku dla tych meusów bez ambicji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz