Wpis z mikrobloga

Warto oglądać 3. sezon? Czy bez Pablo to dalej to samo? Przyznam, że po śmierci generała Carrillo troszeczkę końcówka mi się nużyła, stąd nie wiem, czy warto brnąć w to dalej.
#narcos
  • 8
@el_rupert: @Baldwind: @erlajn_akrual: Nie lubię tego zdania: "od x odcinka się zaczyna". Nie mówię, że cały czas mają być fajerwerki, ale z drugiej strony jak pół sezonu ma być męczące. Zresztą tutaj robotę robiła autentyczność historii i bohaterów, nie wiem czy to nie będzie po prostu zabawa w policjantów i złodziei/narkobiznesmenów
Ale dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Abdi: nadal historia jest autentyczna i opowiada o dalszych losach kartelu Cali. Jeśli nie obrażasz się na serial, że "nie jest już taki sam", to śmiało oglądaj, będziesz zadowolony.
@Abdi: Wszystkie te sezony mają podobnie wiele wspólnego z rzeczywistością czyli znowu nie aż tak dużo, ogólne zarysy historii mniej więcej się zgadzają ale chronologia mocno szwankuje. Chociażby taki Carillo to fikcyjna postać. :)
@Abdi: moim zdaniem sezon 3 jest najlepszy z całej serii, pierwsze dwa odcinki to takie "wprowadzenie" w którym każdy szczegół ma znaczenie, a później już ogląda się z wypiekami na twarzy. Jak najbardziej warto