Wpis z mikrobloga

Uwaga, post skierowany do mirków którzy narzekali że jest ciepło w sierpniu -
Powinniście wyjść na dwór, pole (jak kto woli) i stać w tym zimnie i deszczu. Jak już będziecie mokrzy i będzie Wam już dostatecznie zimno, to przyniosę Wam parasol. Wsadze Wam go w dupe i go otworze.

#pogoda #deszcz #krakow
  • 37
  • Odpowiedz
@DafMat: podzielam pogląd.
Marudzili i grymasili na "ciepło" tylko z bmi powyżej 27... A takich tu sporo z nadwagą.

W domu zimno, katar atakuje wszystkich, przeciągi i ciągły deszcz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DafMat: beka z debili co #!$%@? nie moga zyc powyzej 4 stopni XD sam jestem grubasem i mi goraco ale jakos #!$%@? wole ciepelko, slonce, blekitne niebo, umyc fure, przejechac sie motorem, wyluzowac a nie #!$%@? typowa polska, wiczenie #!$%@? cimno zimno pada pizga wieje psy sraja umyj samochod to na drugi dzien zapada zachlapie zasra i takie smutne zycie na tym #!$%@?. A jak jakims #!$%@? jest za goraco ppwyzej
  • Odpowiedz
@Messix weź coś na uspokojenie. Średnia temperatura roczna w Polsce wynosi chyba poniżej 10 stopni, więc to ty wybrałeś zły kraj do życia, jak musisz mieć minimum 20 stopni
  • Odpowiedz
  • 79
Na lato narzekaja tylko grubasy, przegrywy i nieudacznicy ktorym za goraca w piwnicach a na dworze nie maja co robic. Spoko ziomki chca lata bo zyja tak jak przyroda latem.
##!$%@?
  • Odpowiedz
@DafMat: Jakby temperatura utrzymywała się między 18 a 25 stopni to spoko. Powyżej umieram - nawet nie będąc grubym ¯\_(ツ)_/¯

Tak samo nie lubię zbyt wysokich temperatur jak i obecnej pogody.
  • Odpowiedz
@za_miske_ryzu: Nie mierz wszystkich swoją miarą. Niektórzy po prostu nie lubią gorąca. Ubrać się zawsze można cieplej, ale rozebrać tylko do pewnego stopnia. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji.
  • Odpowiedz
@DafMat: U mnie dzisiaj było ciepło, świeciło słońce cały dzień, nawet rowerem można było spokojnie do pracy podjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
(ale 2-3 tygodnie temu była taka #!$%@? non stop że żyć się nie chciało)
#gdansk
  • Odpowiedz