Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem dziwny, czy może jednak świat?
Mój syn w zeszłym miesiącu skończył rok. I nie widział jeszcze włączonego telewizora. Wszyscy się dziwują "ale jak to?", "Dlaczego nie ogląda tv?" i tak dalej. No kurde. Przecież jest pierdyliard innych, ciekawszych rzeczy które można robić z dzieckiem niż bezmyślne oglądanie gadającej skrzynki. I zaczynam się zastanawiać - czy to ja jestem dziwny, że nie próbuję iść na skróty i zajmować dziecka papką czy może jednak reszta ludzi to idioci tworzący kolejnych idiotów?

#dzieci #rodzicielstwo
  • 7
@StrucelRTFSC: nie wiem, nie znam się na dzieciach, ale chyba w życiu po prostu chodzi o umiar. TELEWIZOR GŁUPIE GADAJĄCE PUDŁO no tak, jak się przed nimi siedzi całymi dniami to chyba wiadomix, że nie tędy droga.
Ale puszczenie czegoś raz na jakiś czas? To jakieś zło?
Ja się wychowywałam w latach '90 i dużo się biegało po krzakach i lasach, ale jak z bratem byliśmy chorzy a rodzice szli do
@StrucelRTFSC my też dość długo strzegliśmy przed tv. W sumie to było łatwe, bo do teraz nie mamy żadnej tv kablowej ani nawet naziemnej. Ale od ok. 2 roku życia oglądała sporadycznie świnkę Peppę czy tam np. Justin Time dostępny na Netflixie. Przy okazji jak już dojdziesz do momentu, że po prostu zdarzy się, że coś tam Młody będzie musiał obejrzeć to gorąco polecam Justina właśnie.