Wpis z mikrobloga

O nienawiści i przemocy słów kilka, czyli jak dostałem bana na jeden dzień za obrażanie zwierząt!

Bana dostałem za 2 komentarze w swoim znalezisku:
https://www.wykop.pl/link/3927341/agresywny-atak-werbalny-na-weterana-cierpiacego-na-ptsd-i-jego-psa-pomocnika/

Mianowicie poszło o człekokształtne i tego, że je obraziłem, bo w odpowiedzi na komentarz @LostInMyDreams stwierdziłem, że nie chciałem człekokształtnych obrażać przyrównując zachowanie tej pani do nich! - Ten komentarz został przez kogoś zgłoszony i moderator go usunął.

Ja widząc to, napisałem kolejny komentarz, że komuś się mój komentarz nie spodobał, bo @ są lepsze.

Z kolei zapytał @indywidualny: czy rzeczywiście mój komentarz komuś się nie spodobał i że, @ są lepsze? I ja mu odpowiedziałem, że jak widać tak! Bo @ zachowują się lepiej.

@Guziec-Taka_swinia_z_afryki napisał, że jakaś @ usunęła komentarz o @

Ja potem wyciągnąłem screna z pierwszym moim komentarzem, który został usunięty o @ i zapytałem czy faktycznie był obraźliwy dla @

No i poleciało kolejne zgłoszenie na ten komentarz. Komentarz został usunięty a ja dostałem za niego tego bana!

Ale żeby było ciekawiej, to po tym usunięciu i zbanowaniu mnie, ktoś zgłosił wszystkie moje komentarze w których użyłem @ - tak, wszystkie te komentarze zostały usunięte - powód? Nienawiść lub przemoc [sic!]

Innych komentarze (ale nie wszystkie) w których występowała @ również zostały skasowane - Niektóre z nich faktycznie były w ostrzejszym tonie od mojego!

Także od dzisiaj, oprócz zakazanego kalafiora #pdk również i @ dołącza do tego grona!

Macie screena znaleziska z pamięci google (tylko pierwszą stronę) zaraz po tym jak dostałem bana - słowo zakazane zostało ocenzurowane :)
https://imgur.com/a/xxOdo

Wołam osoby, które w jakikolwiek sposób zwóciły na mnie uwagę z powodu mojego bana :)


#moderacja #moderacjacontent #banujo #wolnoscslowa #wudwakacontent #afera
WuDwaKa - O nienawiści i przemocy słów kilka, czyli jak dostałem bana na jeden dzień ...

źródło: comment_bvyfp7BNKcmmIWyoWbtTIRrJ1KzKTvSe.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: Możesz sobie wpisać do CV "Dostałem bana za małpę od małpy" Absurdalne i smutne... Jak tak walczą z rasizmem, to ciekawe ile w moderacji jest obcokrajowców o innym niż biały odcieniem skóry... jak 0 to znaczy, że moderacja to banda kretynów z uczuciem winy za bycie białasem.

Tak z ciekawości jako kura znosząca złote jaja i content creator tej śmiesznej strony wykop.pl to czujesz, że zostałeś zabity, czy zmartwychwstałeś i
  • Odpowiedz
Mój czas świetności już przeminął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WuDwaKa: W ramach odwetu przerzuciłbym się na ciągłe znaleziska o islamie. Polecam tę stronę https://www.jihadwatch.org/2017/09/egypt-muslim-cleric-says-fathers-can-marry-off-their-newborn-daughters

To kopalnia znalezisk jest, ludzie będą mieli ból dupy, będą zakopywać za informację nieprawdziwą i śmiać się że strona ma śmieszną prawacką nazwę ale.... tam ZAWSZE jest podlinkowane dobre źródło, najczęściej z lokalnych mediów xD.
  • Odpowiedz
O nienawiści i przemocy słów kilka, czyli jak dostałem bana na jeden dzień za obrażanie zwierząt


@WuDwaKa: I o sianiu dezinformacji - nie dostałbyś bana, gdybyś nie wrzucał ponownie usuniętego tekstu. Jesteś na tyle aktywny że musiałeś wiedzieć że nie należy tego robić, bez przerwy ktoś pod moderacyjnymi tagami ktoś tak robi.
EDIT gdyby chodziło o tekst to przecież nie daliby na jeden dzień
  • Odpowiedz
@Goglez: Tylko w tym rzecz, że komentarz nie był w jakikolwiek nacechowany negatywnie a przez zachowanie modów takim się stał. Dodatkowo po usunięciu nie dostałem ostrzeżenia, że coś tam coś tam jak to mają w zwyczaju ostrzegać - z tego co wiem, ja jestem na drugiej liście, gdzie nie dają ostrzeżeń tylko dają bana. Inni np: dostają bany za politykę ale i również są ostrzegani przed banem - równości tutaj nie
  • Odpowiedz
@WuDwaKa cieszę się, że wróciłeś! Dostałem info, że o to chodziło, ale i tak to wydaje się absurdalne. Z @ jest tak, że nie da się porozmawiać racjonalnie, o myśleniu jak człowiek nie wspominając( ͡° ͜ʖ ͡°).
Trzeba uważać na @ w przyszłości, i jak dobrze pamiętam, to Twoja druga banicja w karierze!

  • Odpowiedz