Wpis z mikrobloga

@a__s: No i jeszcze #!$%@? zostałem kontrolnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
U mnie Igrzyska też wywołały reakcję "meh" (oddałem głos tylko w finale), ale sama inicjatywa powinna zostać doceniona Aniu i taki użytkownik jak @ORMO-27 powinien zostać obdarowany choćby uściskiem prezesa czy pochwalnym wpisem na mirko przez Twoją osobę bo dał części Mirków przednią zabawę i być może stworzył coroczną tradycję tutaj. O nic więcej mi nie
taki użytkownik jak ORMO-27 powinien zostać obdarowany choćby uściskiem prezesa czy pochwalnym wpisem na mirko przez Twoją osobę


@Szkocik: Nie zgodzę się z tym. Nie wszystko co dzieje się na Mikroblogu wymaga naszej uwagi. Są akcje, które rzeczywiście wymagają naszej reakcji czy też pomocy w ich nagłośnieniu - wtedy jak najbardziej się angażujemy. Ale jest też bardzo wiele akcji, w które administracja wręcz nie powinna się odgórnie angażować. Bawicie się w
@a__s: Aniu, masz poniekąd rację, ale myślę, że fajnie byłoby gdybyście pokazali swoją ludzką twarz raz na jakiś czas, śmiejąc się razem z nami, a nie wspierając tylko poważne akcje. Na tę chwilę, zachowując pełną powagę mojej wypowiedzi, większość użytkowników zna was tylko z pasty o serwerowni i tworzy to może wokół was pewien mistycyzm, a przyznasz, że niekoniecznie ma to pozytywny wydźwięk.