Wpis z mikrobloga

Z OLX:

Z wielkim bólem serca szukam odpowiedzialnego domu dla psa rasy amstaff. Piesek zadbany. Ułożony. Zna podstawowe komendy. Kocha ludzi. Inne pieski mniej. Pies zostanie oddany tylko w dobre ręce po podpisaniu umowy adopcyjnej. Jest przekochany i gdyby nie problemy zdrowotne nigdy bym go nie oddawał. Więcej informacji mailowo lub przez olx.

https://www.olx.pl/oferta/amstaff-szuka-domu-9lat-CID103-IDnlV74.html#9e369515e4

#psy #zwierzaczki #ttb #adopcja #adopcjazwierzat #dolnoslaskie #dolnyslask #strzegom i jak dolnośląskie to może i #wroclaw
Pobierz
źródło: comment_79LyUAlu5aBO0OFYsuF6xK6H7H8UiTqs.jpg
  • 11
@matra: Skontaktuj się z Fundacją Na Pomoc AST- działają we Wrocławiu i zajmuja się adopcją amstaffów w tym mieście- mają doświadczenie w adopcji psów tej rasy. Napisz również do Fundacji AST we Warszawie oraz Amstaffy Niczyje w Łodzi. Możesz również poprosić na facebooku schroniska we Wrocławiu żeby udostępnili ogłoszenie.
@DwulicowaDzielnicowa mogę mieć prośbę? Bo piszę z telefonu i nie byłoby mi łatwo. Napisz to samo proszę do właściciela przez olx.
Pies nie jest mój, napisałam ze to z olx, ale kiedy sie zorientowałam, że to za mało, było już za późno na edycję.