Wpis z mikrobloga

Jako, że z powody kontuzji Neuera dużo się o nim mówi to oczywiście natknąłem się na wiele komentarzy typu ,,z taką obroną to i Cierzniak miałby takie liczby'' (158 czystych kont w 298 rozegranych meczach.). W takim razie przytaczam inną ciekawą statystykę:
Bayern z Manuelem Neuerem na boisku traci średnio 0.7 gola na mecz.
Bayern bez Manuela Neuera na boisku traci średnio 1.0 gola na mecz.

#pilkanozna #mecz #bramkarz #neuer #bayernmonachium #bundesliga #wracajdozdrowia
  • 13
@C_MR: nie chce mi się w to wierzyć, przeciwnicy mają średnio 3-4 celne strzały na bramkę Bayernu, ci lepsi 6-7, więc może Bayern by się utrzymał w lidze jakby wszystko wpadało, ale nie byłby nawet w pucharach.
@vardum97: "nie chce mi się w to wierzyć, przeciwnicy mają średnio 3-4 celne strzały na bramkę Bayernu, ci lepsi 6-7, więc może Bayern by się utrzymał w lidze jakby wszystko wpadało, ale nie byłby nawet w pucharach."

Inni bramkarze również potrafią bronić, nie stoją obok pustej bramki.
@NieWartooo: wyrwałeś komentarz z kontekstu, znaczenie mojego komentarza polegało na tym, że odpowiadałem na komentarz który brzmiał ,,dziennikarze wyliczyli że jakby Bayern grał wtedy bez bramkarza i każdy celny strzał przeciwnika by wpadł to i tak byliby liderem tabeli''