Wpis z mikrobloga

@Krzyzowiec chłopak nad którym w imię głupiego zwyczaju będzie się znęcała banda cweli która siedzi pół roku dłużej w kamaszach napewno wyrośnie na prawdziwego faceta. xD

Wojsko co najwyżej robi z facetów cipy, bo nie ma nic męskiego w wykonywaniu głupich czynności zlecanych przez "rezerwę".
  • Odpowiedz
@RedBulik: Takie screeny dobitnie pokazują ile jest idiotów w społeczeństwie. Najbardziej mnie #!$%@? jak głośno skomlą osoby, których w ogóle to nie dotyczy.
  • Odpowiedz
  • 4
@RedBulik: Inteligentne dziewczyny nie komentują takich głupich postów. No chyba, żeby tylko pośmiać się z tych debilek, jeśli naprawdę nie mają nic lepszego do roboty.
  • Odpowiedz
@RedBulik Same gimbusy boją się poboru. W dzisiejszych czasach internetu i braku szacunku do starszych, a nawet rodzicow przez dzisiejsze dzieci to służba będzie w sam raz. Nauczy się takie gówno, że samo się nie wypierze, wyprasuje i nie zarobi jak matka to robi. Brać i nie patrzeć. A ciotki co wysłaniają się kobietami co i tak do wojska się nie nadają to na tarcze strzelniczą. #!$%@? jak czytam te komentarze
  • Odpowiedz
  • 0
Chciałbym przypomnieć że w Polsce jest ok 47 mln ludzi a tu TYLKO 10k komentarzy. Także nie ma co się tym przejmować. Zawsze szczekają ci co nie mają nic do szczekania :D a fb to idealne źródło
  • Odpowiedz
Jakieś 80% komentarzy pod tym postem to babsztyle, które SĄ ZA! Dlaczego w tym kraju inteligentna dziewczyna to taka rzadkość? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@RedBulik: Patrz na komentarze pod jakimś #!$%@? FP na fb i dziw się, że iloraz inteligencji tam jest ujemny (ale oczywiście kobiet!). To tak jakbyś wszedł na FP Popka i dziwił się, że 80% typków tam to tępe Sebixy.
lady_katarina - > Jakieś 80% komentarzy pod tym postem to babsztyle, które SĄ ZA! Dla...

źródło: comment_d6XKTR5KIf0U2kt1jgvsT5gvi8UytS9C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RedBulik: Kobiety to trzeba gasić w takich kwestiach jakimś absurdalnym zarzutem typu: Kobiety są za obowiązkową służbą wojskową, żeby przez 2 lata móc dawać dupy na prawo i lewo xD Zrobi się większa inba niż z samego tematu obowiązkowej służby wojskowej.
  • Odpowiedz
Same gimbusy boją się poboru. W dzisiejszych czasach internetu i braku szacunku do starszych, a nawet rodzicow przez dzisiejsze dzieci to służba będzie w sam raz. Nauczy się takie gówno, że samo się nie wypierze, wyprasuje i nie zarobi jak matka to robi. Brać i nie patrzeć. A ciotki co wysłaniają się kobietami co i tak do wojska się nie nadają to na tarcze strzelniczą. #!$%@? jak czytam te komentarze to krew
  • Odpowiedz
@yosoymateoelfeo: Nie nauczyło mnie pogardy. Nauczyłem się systematyczności i jakbyś nie wiedział to służba wyciągnęła mnie z dołka życia, kiedy dziewczyna po 5 latach związku zostawiła mnie dla najbliższego przyjaciela. Teraz mam rodzinę i kochane dzieci. Służba w dzisiejszych czasach znacząco różni się od tej, kiedy był pobór "Musowy", więc nie gadaj, że mnie wojsko nauczyło pogardy. Zawsze staram się pomagać ludziom jak tylko potrafię i nawet Tobie bym pomógł,
  • Odpowiedz
@Siwulek:
1. O ile podejrzewam że pobór trzeba będzie koniec końców wprowadzić ponownie za kilka lat, to patrząc na inna kraje z poborem powątpiewam w to czy ma on szanse na wychowanie młodzieży jak twierdzisz.
2. Nie widzę powodu dlaczego kobiety miałyby być z niego zwolnione.
  • Odpowiedz