Wpis z mikrobloga

Ja pamiętam jak koleżanka też była ZA, i wtedy profesor jej powiedział, że skoro jest za obowiązkowym poborem to kobiety też powinny iść w kamasze. Jakież było wtedy oburzenie w jej głosie i innych dziewczyn, no bo jak to hehe, KOBIETA? W WOJSKU? Kobieta powinna leżeć i pachnieć!
  • Odpowiedz
Obowiązkowe wykształcenie kulinarne dla wszystkich kobiet! Ma umieć i schaboszczaka i #!$%@? homara jak będę miał #!$%@? ochotę!!! Kiedyś to były czasy, kiedyś to każda kobieta potrafiła gotować, teraz nie ma czasu, tylko by się stroiły. JESTEM ZA!!!!!


@RedBulik
  • Odpowiedz
@Zibi23: Też jestem za. Nie będzie mi jakieś babsko decydowało o życiu. Niech sie nauczy gotować dokładnie. A co myśli, że męża w domu nie będzie a księżniczka bedzie se w domu leżała haha.
  • Odpowiedz
@RedBulik: Idioci są za tym, bo ich to nie dotyczy. Mam zarówno na myśli kobiety i mężczyzn , którzy tam wypisują te brednie. Niech to wam da do myślenia ile kuw mamy w społeczeństwie, którzy najchętniej do*li innym, o ile oni nie poniosą przy tym żadnych konsekwencji. O osobach którzy używają określeń typu "pedały w rurkach" nawet nie będę się już rozpisywał bo to dno intelektualne powtarzające durne slogany.
  • Odpowiedz
@dart22 mam identycznie - lubię czasem coś ugotować :). Robię dokładnie to na co mam ochotę i smakuje tak jak chcę ;). Nooo, a potem do zmywarki albo dziewczynę proszę o zmycie, bo to chyba najmniej ulubiona czynność w moim wykonaniu
  • Odpowiedz