Wpis z mikrobloga

@OmarBongo: Niby tak, ale sam grałem quest rougiem i śmiałem się, że w ogóle dopuścili do takiej sytuacji, bo przy niezłym decku na 80% wchodziło przy 6 turze. Teraz gram prejem i szlag mnie trafia jak az ponad połowa przeciwników przy to druidzi i nie muszą za bardzo liczyć na żadnego farta. Kończą się karty? Pyyyk i 3 następne jade #!$%@? do talii. Super początek? Myyk i już 2 coiny i
@OmarBongo jak tam zbieram na Reno n zoth Quest priesta ( ͡° ͜ʖ ͡°) już połowę legend mam, a jest w tym decku ich około 8, zależy od wariantu, no i fun z tego decki jest niewyobrażalny (chociaż że gram budżetową wersją)
@OmarBongo a gdzie gra Reno? W wildzie i o nim mówię :D większa różnorodność tam jest, nawet są secret paladyny i mechy, wiele funu z gry na wildzie jest, polecam jak znudził Ci się standard
@Tratak dużo osób na higlander decki dalej mówi "Reno" xDDD ponoć decki z naga i giantami psują trochę grę, a pograł bym swoim Starym nzoth Reno Rogal em (,)
@OmarBongo jeden raz spotkałem jak na razie ten deck, dosyć ciężko sie na to gra, ale udało mi się wygrać, najwazniejsze to przejąć kontrole nad stołem. Ale zauważyłem że jest znacznie mniej jade druidów w wildzie