Wpis z mikrobloga

Halo Warszawa. Nie wiem czy wiecie, ale kilka dni temu oficjalnie otworzył się u Was nowy #fablab (czyli taki mały raj dla fanów #diy #zrobtosam). Gdyby to kogoś interesowało, to przygotowałem materiał ze zwiedzania fablabu. Znajdziecie tam masę zdjęć, film z oprowadzeniem po pracowniach i wywiad z jednym z ojców założycieli: Relacja z wizyty w warszawskim fablabie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #spam
LukaszW - Halo Warszawa. Nie wiem czy wiecie, ale kilka dni temu oficjalnie otworzył ...

źródło: comment_4zpjJWGhLDrUCv6h1HROXl99ilOtEHFT.jpg

Pobierz
  • 3
@LukaszW: Mało miejsca, na jakieś drobne dłubanie ok ale jakby ktoś chciał coś większego to lipa. Jest jakiś magazyn? Czy za każdym razem trzeba sobie przynosić pod pachą płytę :)
@ElCidX: Na kilka płyt miejsce się pewnie znajdzie, ale jak byś chciał przez pół roku budować tam łódź, to już trochę gorzej ;)

Mało który fablab ma jakieś większe magazyny. My w Zielonej akurat mamy swój magazyn, ale to tylko dlatego, że jeszcze nie zdążyliśmy zagospodarować tego pomieszczenia ;)
@LukaszW: Spoko inicjatywa. Wszystko wygląda fajnie ale ja nie czułbym się komfortowo gdybym miał coś dłubać przy ludziach. Lubię gdy warsztacie nikt mi się nie kręci ¯\_(ツ)_/¯

Jak będzie się kształtował cennik?
Przykładowo włazi Wam z ulicy Janusz i chce na pół dnia zająć tokarkę.
Jakie są zasady korzystania z urządzeń? Syf każdy klient sprząta po sobie czy będzie tam jakiś serwis sprzatający? :)
Co w przypadku gdy klient coś zepsuje?