Wpis z mikrobloga

Palenie świeżaków? Wywoływanie bólu dupy na fanpage matek?

Zapomnijcie.

Mam znacznie lepszy pomysł - ŚWIEŻAKOWE GRY MIEJSKIE.

1. Umieszczasz na jakiejś popularnej grupie (najlepiej nie dedykowanej madkom, żeby bait nie był zbyt oczywisty) info, że Twoim dzieciom świeżaki się nie spodobały, więc zostawiłeś pod śmietnikiem w miejscu X. Jeśli ktoś jest zainteresowany - niech się lepiej pośpieszy, zanim przywalą je innymi śmieciami albo wywiozą na wysypisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Ustawiasz kamerę z widokiem na rzeczony śmietnik.

3. Nagrywasz - przyda się do kompilacji na koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Po kilku godzinach z fake konta zamieszczasz odpowiedź do swojego wpisu, szczęśliwa zwyciężczyni dziękuje Ci, chociaż musiała wygrzebać ze śmietnika, bo ktoś wrzucił do środka.

5. Powtarzasz proces kilka razy, możesz nawet faktycznie raz na jakiś czas zostawić świeżaka, by dodać autentyczności historii - wyobraźnia działa znacznie lepiej, gdy poza fake postami jakaś znajoma znajomej faktycznie znalazła świeżaka!

6. Wybierasz losowe miejsca w mieście i obserwujesz tłok w komunikacji miejskiej, niepewne podchody wokół kontenerów na śmieci, nerwowe kopanie w resztkach, wreszcie walkę bezpośrednią, bo zwycięzca może być tylko jeden!

Wołam @Oskarek89, bo miał palić świeżaki, a wydaje mi się, że moja propozycja przebija to w skali beki od 1 do bakłażana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#biedronka #swiezaki #bekazpodludzi #heheszki
Pobierz NoMercyIncluded - Palenie świeżaków? Wywoływanie bólu dupy na fanpage matek?

Zapom...
źródło: comment_YNzieoYTpfqzTovREm5AatW8Q5526BeO.jpg