Wpis z mikrobloga

mirki czy w gry typu #playerunknown da się bez problemów grać na karcie sieciowej po Wifi? Czy koniecznie trzeba podpinać kompa kablem pod router? Pytam, bo mam w mieszkaniu UPC (120 Mbit), ale router jest w jednym pokoju (salon), a PC, którego nie długo kupie, stawiam w drugim pokoju (sypialnia), w związku z tym mam dwie opcje, albo będę grał po Wifi, albo będę musiał ciągnąć kabel przez pół mieszkania :/ A może znacie jakieś inne rozwiązanie na mój problem? Można np. podłączyć dwa routery #upc w domu? Będę wdzięczny za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#it
  • 8
@dewey: jeśli nie masz strat z routera do pc to nie widzę problemu xD jeśli jakieś straty są to wszystko powinno przerywać. Przy poprwanym działaniu wszystkiego nie ma żadnego problemu z grą
@DunkLord: hmmm no nie będę dyskutował, skoro mówisz, że śmiga. Tak mi jeszcze przyszło do głowy, że może kupić dwa transmitery sieciowe i kompa wpiąć do sieci elektrycznej? Takie rozwiązanie jest równi skuteczne co podpięcie kablem bezpośrednio pod router?
#it
@dewey: Nikt nie jest wróżką i nie powie Ci czy u Ciebie będzie dobrze czy źle. Wiele zależy od wypchania pasma wifi, rodzaju ścian itp. Ogólnie jeśli sygnał będzie spoko i nie będzie zakłócony to da się grać po wifi