Wpis z mikrobloga

W związku z groźbami od użytkowników (bo Mirkami nazwać ich nie można) Wykop.pl kierowanymi w moją (i moich najbliższych stronę), jak i zastraszaniem i wyzwiskami oraz nawiązaniu do tego wpisu, tego wpisu i tego i zgodnie z ankietą w ostatnim z wpisów kończymy "zabawę".

Nie jest ciężko mnie wystalkować, udzielam się na Mirko całym serduszkiem (), spotykam się ze świetnymi ludźmi stąd, pijemy razem piwo, gramy w planszówki, podróżujemy. Tylko kwestią czasu było spotkanie się z bardziej #!$%@?ą stroną tego serwisu - a raczej z bardziej #!$%@? ludźmi którzy oprócz "funu" i tym, że nikomu nic się nie dzieje i nie dzieje się żadna krzywda na siłę próbuję zrobić krzywdę innym osobom. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak, historia z Natalią skończyła się bardzo miło - nie wiem czemu tak bardzo niektórych boli to, że ktoś pożartował, pozostała część Mirko (ta bez kija w dupie która nie ma potrzeby białorycerzyć) bawiła się jednak dobrze (sądząc bo ilości plusów, komentarzy i dyskusjach jakich wywołał jeden, niewinny screen).

W każdym razie - ani Piotrowi ani Natalii nic się nie stało, wszystko zostało wyjaśnione i zgodnie z ankietą w ostatnim wpisie kończymy zabawę.

Mam nadzieję, że chociaż trochę oderwaliście się od szarej rzeczywistości i rozerwaliście się od spraw dnia codziennego. ʕʔ

Współczuję również tym którzy mi grozili, stalkowali, zastraszali mnie, czy chcieli mi coś zrobić - musicie mieć faktycznie smutne życie że pękają wam stulejki od takiego czegoś. Może lepiej usuńcie konta bo nic tu po was. Mówicie, że osoby które bawiły się tymi wpisami oraz że ja mamy smutne życie - a sami przeglądaliście mój profil na Wykopie w poszukiwaniach czegoś co mogłoby mnie pogrążyć czy ośmieszyć. Nie szkoda Wam czasu, przegrywy? Byliście w stanie zapłacić za informacje o mnie, wcześniej pisząc że łatwo jest mnie wystalkować - to czemu tego nie zrobiliście tylko oferujecie za to pieniądze?
Miała być głupia "wykopowa" zabawa, a wyszło tyle, że popękały wam stulejki i tracicie czas na przeglądanie moich kont w Internecie i wypisywanie głupot zamiast walić konia do chińskich bajek dalej przez całe swoje #!$%@? życie.

Pozostałej dobrze bawiącęj się części Wykopu i Mirko mam do powiedzenia tylko tyle - dzięki za wspólną zabawę! ()

Wołam osoby plusujące oraz komentujące poprzedni wpis. Pozdrawiam ciepło, Lapidarny! (ʘʘ)
#glupiewykopowezabawy #oswiadczenie
Lapidarny - W związku z groźbami od użytkowników (bo Mirkami nazwać ich nie można) Wy...

źródło: comment_XL0o2kXgls2ix3b1Sd5IPCT4clViEEX5.jpg

Pobierz
  • 302
  • Odpowiedz
Współczuję również tym którzy mi grozili, stalkowali, zastraszali mnie, czy chcieli mi coś zrobić - musicie mieć faktycznie smutne życie że pękają wam stulejki od takiego czegoś. Może lepiej usuńcie konta bo nic tu po was. Mówicie, że osoby które bawiły się tymi wpisami oraz że ja mamy smutne życie - a sami przeglądaliście mój profil na Wykopie w poszukiwaniach czegoś co mogłoby mnie pogrążyć czy ośmieszyć.


@Lapidarny: Zwykłe nieobyte ze
  • Odpowiedz
@Lapidarny: tylko zauwaz, ze sam dzielisz sie szczegolami ze swojego zycia, nie bede ci zakazywal tego robic, ale biorac pod uwage, ze wykop jest opanowany obecnie przez ex-karachanersow (ps to prawda) to po prostu nie warto, bo zawsze ktos z nadmiarem czasu sie striggeruje i dla lulzow narobi ci kolo dupy. dla mnie te smsy byly zalosne, ale nawet tego nie komentowalem, bo po prostu mi sie nie chcialo :D pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Lapidarny: ja cie lapidarny kojarzę z tego że czasem masz bordo, i używasz naprawdę #!$%@? contentu by go osiągnąć. Tak tutaj cała rozmowa jest prowadzona przez jedną osobę, tj. ciebie.
Wykopki łatwo uwierzą we wszystko
  • Odpowiedz
robiłeś sobie jaja z nieświadomej dziewczyny wyłącznie dla publicznego poklasku środowiska wykopowych stulejarzy, zachowałeś się tak samo smutnie i głupio jak ci, którzy ci grozili i stalkowali


@Lapidarny Zgadzam się z tym co napisał @mikann
  • Odpowiedz
W związku z groźbami od użytkowników (bo Mirkami nazwać ich nie można) Wykop.pl kierowanymi w moją (i moich najbliższych stronę)


@Lapidarny: Mam nadzieję, że tak tego nie zostawisz, cumplu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PAT0S: :)

@WybaczMiOjczeBoZgrzeszylem: podałem najczęsciej podawany przykład, ale jest ich mnóstwo chociażby to że ludzie boją się tu ujawniać, pokazywać kim są - gdy ktoś wstawi zdjęcie i widać że jest inny bo ma inny kolor włosów, podejście do życia czy cokolwiek zaraz wysł#!$%@? że jest atencjuszką/atencjuszem, że robi wszystko dla plusów hur dur itd
  • Odpowiedz
@PP96: chciałem usunąć konto żeby nie przeglądali mojego konta i aktywności na nim ale nie mogę bo link do usunięcia konta wysyłany jest na maila, a mail jest na moim serwerze którego nie opłaciłem xD
  • Odpowiedz
#!$%@?ą stroną portalu nazywasz osoby, którym po prostu sie ten 'żart' nie spodobał


@kicjow: #!$%@?ą stroną portalu nazywam osoby które wzięły to bardzo na poważnie, że zaczęły szkodzić bardziej niż ja tymi smsami :)
  • Odpowiedz
@Lapidarny: skoro te, jak sam ich nazywasz, #!$%@? osoby Ci groziły, stalkowaly to może załącz jakieś screeny, nicki żeby wiedzieć z kim się zadaję na tym portalu i kogo czarnolistowac a nie rzucasz puste hasła i robisz z siebie ofiarę bez żadnych dowodów. I nawet nie próbuj się wykrecac, że 'Ty taki nie jesteś jak oni' bo sam robisz aferę a później kulisz ogon i wyzywasz niewiadomo kogo. Jak ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@Aerdyn: ja tam obstawiam, że to właśnie przez poczucie humoru rodem z budowy mamy mało "gone mad" i "pokazmorde", bo kto normalny chce się narażać na bycie oblanym wiadrem pomyj, albo być przedmiotem dowcipów w stylu "zrób se koktajl z własnego gówna". Just sayin'.
  • Odpowiedz
@kicjow: Zobacz poprzednie wpisy, komentarze pod nimi - moderacja już usunęła co uważała że jest do usunięcia, nawet nie musiałem zgłaszac, reszta poszła na #czarnolisto. Z jeszcze inną resztą już rozprawię się sam :)

Jeśli jednak ktoś jest w stanie zapłacić 1000 zł za poznanie moich danych to chyba nie wszystko tu jest okej
  • Odpowiedz