Wpis z mikrobloga

Jestem teraz w Polsce. Ogladajac TVP Info mam wrazenie, ze... ogladam Dziennik Telewizyjny z czasow komuny xD
Bicie w beben propagandy, debilne sondaze pietnujace opozycje, zenujaca retoryka i kilka innych.

#polska
#telewizja
#pis #polityka
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogladajac TVP Info mam wrazenie, ze... ogladam Dziennik Telewizyjny z czasow komuny xD


@benzdriver: to samo mówią moi znajomi, gdy raz na rok zjeżdżają do Polski o obejrzą wiadomości. Od wewnątrz jest to dobrze widoczne, ale dla ludzi z zewnątrz to wręcz razi w oczy. Tymczasem ciemny lud to kupuje XD
  • Odpowiedz
ały rok, wiem tak 20 lat temu Opole coś znaczyło, ale dziś to festiwalik jak dni Parzymięchów, ale tvn będzie się spuszczał jaka to POLSKA W RUINIE, powiesz no tak ale taka jest prawda..... n

@herakliusz_atencjusz: ja tez sie zastanawiam kto tu kogo troluje. 24h co stacja to sprzeczne informacje no ale wiadomo kondominium czyli walki plemnikow czy innych atomow w gumowym kondomie na ktore caly swiat ma #!$%@? nawet nie wie o jakimkolwiek konflikcie czy innym ubeku walesie.

ale prawda jest ze poparcie jest w #!$%@? wysokie, ze pis porusza trudne tematy i tego chca polacy, ze rozdaja pieniadze (z 70% podatkow wiec bardziej daja ulgi podatkowe)

ostatnio michalkiewicz cos pyrkal ze ten pis sobie wymyslil nowy samograj, ze slowianie to ubeckie zygowiny i to jest
retrobajery - > ały rok, wiem tak 20 lat temu Opole coś znaczyło, ale dziś to festiwa...

źródło: comment_U4PM9fdYFpy0go1vkhUkgWKxT4stlQh7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@benzdriver: TVP to telewizja państwowa. Co ma innego ogłaszać? To chyba logiczne, że zamiast mówić o rzeczach, które sa w państwie słabe/złe, będą mówili i wychwalali te, które są dobre/udały się.
Jeśli liczyłeś na to, że jakakolwiek telewizja nie jest zamieszana w politykę i będzię podawała informacje w sposób obiektywny, to chyba faktycznie jesteś stary, ale też bardzo naiwny ;)
  • Odpowiedz
@retrobajery: "I tego chca Polacy, ze rozdaja pieniadze"? Beka, czlowieku. Nic nie rozdaja, bo niczego nie maja. Zeby dac, to najpierw musza nakrasc - Tobie, mi, Twoim dziadkom z emerytury. Holota i bezrobotny plebs zawsze popiera rozdawanie pieniedzy. Ale czy takie spoleczenstwo chcesz miec?
  • Odpowiedz