Wpis z mikrobloga

Znacie powiedzenie "Szewc bez butów chodzi"? Jestem jego żyjącym pomnikiem
4 lata technikum elektronicznego
Inżynierka w tymże kierunku
Osiem lat pracy w branży
I oto jak wygląda mój prywatny wtyk do ładowania laptopa. Nie, nie zrobiłem tego wczoraj, ja tak pracuję już ponad pół roku. Też tak robicie?

#elektronika #komputery #truestory #naprawiajzwykopem i zawołam tego jednego obserwującego tag #przyslowia
metrom - Znacie powiedzenie "Szewc bez butów chodzi"? Jestem jego żyjącym pomnikiem
...

źródło: comment_hWy3fW41ge6EnXfNAhfWgTsL2xV93zok.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@metrom: Mam podobnie. Jestem informatykiem, ale mój komputer ma taki syf na dysku, że szok. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale gdy jebnie, to postawię system na nowo, a dane odzyskam. To nie problem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@metrom: Kiedyś słyszałem historię że przy badaniu jakiegoś wraku statku znaleziono bardzo dokładnie wykonane naprawy na jakiejś belce, która normalnie była zakryta innymi deskami, cieśla który nad tym pracował mógł to zlekceważyć, dokonać szybkiej naprawy, która nie byłaby wcale gorsza, nikt i tak tego nie mógł zobaczyć, ale on wiedział że jak coś robić to robić porządnie, że nawet jeśli nikt tego nigdy nie zobaczy bo fizycznie będzie zasłonięte innymi elementami
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pijmleko ależ drogi panie kolego kto powiedział że w pracy się nie przykładam, wręcz przeciwnie, wielu współpracowników uważa mnie za nadgorliwego w kwestii wykonywanych czynności i robienia wszystkiego zgodnie ze specyfikacją i BHP. Problem pojawia się dopiero gdy robię coś dla siebie( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@metrom: mam ojca lakiernika, który 10 lat jeździł autem z maską w innym kolorze (w zasadzie to bez koloru, bo podkład) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@metrom podobnie jak mój ojciec mechanik, stacyjka #!$%@?, to zrobił że na śrubokręt się odpala, okno kierowcy nie podnosi się, drzwi kierowcy można otworzyć tylko od wewnątrz. Naprawia wszystko wszystkim ale u siebie nie musi, bo przecież działa i da się jeździć nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz