Wpis z mikrobloga

O jak mnie #!$%@?ą te interenetowe osobniki typu "o patrzcie jak spaliłem świerzaka płońcie marzenia januszy XDDDD", "wzięłam te kupony i #!$%@?łam je sobie do mordy na oczach madek XDD" i ta cała banda ułomów która temu przyklaskuje. Na czym niby polega wyższość usilnie wyśmiewających kuglarzy, skoro ich ból dupska o kawał szmaty wart garść drobniaków na aliexpress jest tak silny, że gdyby nie oni to zapewne nawet nie znałbym tematu? Powiedzmy sobie szczerze - to się niczym #!$%@? nie różni od tej samej maści patoli z matkowych grupek, która te maskotki zbiera, jakby jej miały poslużyć w nadchodzącej wojnie nuklearnej. Ciekawe co musi myśleć taki Szwajcar czy Norweg, gdy dowiaduje się, że gdzieś niedaleko istnieje kraj tak #!$%@?, że głównym zajęciem sporej częsci jego obywateli jest kręcenie gównoburzy o promocyjne pluszaki z dyskontu. No i w sumie to winszuje Biedrze za zapewne własnoręczne rozkręcenie tego tornada #!$%@?, by móc potem patrzeć z pogardliwym uśmiechem jak pochłania kolejne ofiary i kolejne złotówki.

#bekazpodludzi #biedronka #testoviron
k.....u - O jak mnie #!$%@?ą te interenetowe osobniki typu "o patrzcie jak spaliłem ś...

źródło: comment_dTHhz6ieJzlv0pLVKhK7gEUGor3c63mh.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Ja tam te naklejki oddaje gowniakom, które spotykam w biedrze. Lubię jak im się morda cieszy pomimo tego, że to są kuhwa pluszowe warzywa XD
  • Odpowiedz
@kliku zgadzam się w 100%. Pluszowe warzywa, które u małych dzieci rodzą pozytywne skojarzenia z warzywami, czyli generalnie profit bo może młody zamiast #!$%@?ć batona złapie się za coś zdrowego. Akcja bardzo dobrze się przyjęła, uczy dzieciaki trochę kombinowania, bo są tam jakieś premiowe naklejki, a stuleje z wykopu mają z tym problem...
  • Odpowiedz
@kliku Niektórzy muszą sprawiać przykrość innym, dla mnie to jest poniżej krytyki. Wiekszy pożytek jakby to jakiemuś dzieciakowi oddać, żeby miał frajdę :)
  • Odpowiedz
@kliku

Porownywanie do Szwajcarów lub Norwegów anno domini 2017


Polacy to słowianie, mamy z czechami, ruskimi i ukraincami wiecej historycznie wspolnego i kulturowo niz kiedykolwiek miec bedziemy z tymi za Odrą.
  • Odpowiedz
@kliku: ta, hejtują januszy zbierających świerzaki a sami latają z xiaomi bo za 80$ a też ma 3gb ramu jak Lg czy inny samsung za 1000zł, #!$%@? że nie potrafią nawet wymówić nazwy telefonu, #!$%@?, że czekają miesiąc z nadzieją że chinol wyśle to co obiecał a nie 100 letnie jajo, #!$%@? że wnoszą w niedziele na mszy intencje na ominięcie 30zł cła xD
#!$%@?ć januszy z biedronki, xiaomi lepsze
  • Odpowiedz
@kliku: chodzilem do biedry prawie codziennie o 13 i byla jedna kasa i starczylo, teraz chodze od kiedy sa świeżaki i np dzisiaj były 3 kasy i kolejka po 6-7 osob w każdej, ludzie sie zabijają o naklejki wrecz przy kasie bo kasjerka sid pyta osoby kupujacej czy zbiera jak mówi ze nie to pyta sie ludzi w kolejce i wtedy dopiero zaczyna się wojna, cebulaki sa gorsi niz islamisci
  • Odpowiedz
@kliku: zamiast palic te maskotki (na zlosc komu tak naprawde?) mozna je oddac maluchom w szpitalu, domu pomocy czy nawet do schroniska dla zwierzakow. Obie grupy wykazuja niski poziom rozwoju.
  • Odpowiedz